Najbardziej kobiecy laser

Innowacyjny laser Juliet, dzięki Nova Group, jest już dostępny na rynku polskim. Zaawansowane technologicznie urządzenie, uznanej firmy Asclepion, przeznaczone jest do zabiegów okolic intymnych u kobiet. Jego wyróżnik to  nowoczesna technologia Er:YAG do zastosowania w ginekologii estetycznej

Laser Juliet jest gwarancją największej delikatności w okolicach intymnych. Umożliwia niezwykle skuteczne ale również łagodne zabiegi, które są odpowiedzią na problem wysiłkowego nietrzymania moczu, czy też utraty elastyczności pochwy. Już po jednym zabiegu, trwającym zaledwie 15 minut, jesteśmy w stanie doprowadzić do trwałej rewitalizacji  pochwy oraz zewnętrznych okolic intymnych.

W trakcie samej procedury dochodzi również do stymulacji procesu syntezy kolagenu i elastyny w warstwie podśluzowej, co skutkuje przywróceniem naturalnych funkcji metabolicznych. Dzięki temu kobiety, w naturalny sposób, odzyskują upragnioną estetykę okolic intymnych i ich właściwą funkcjonalność.

Bezpieczna i innowacyjna technologia

Laser Juliet zaprojektowano na bazie technologii Er:YAG, która  gwarantuje szybki, dyskretny, a przede wszystkim bezbolesny i pozwalający na zachowanie pełnej intymności zabieg. Technologia Er:YAG uchodzi za najbezpieczniejszą i najnowocześniejszą technologię laserową na świecie.

Terapia zabiegowa, z wykorzystaniem Juliet, obejmuje szeroką ofertę zabiegową, ukierunkowaną na złożone problemy takie jak: wysiłkowe  nietrzymanie moczu, atrofia pochwy, dyskomfort w trakcie stosunku, suchość pochwy.

Może również być zaprogramowana na osiągniecie rezultatów czysto estetycznych takich jak: obkurczenie i odmłodzenie pochwy, plastykę warg sromowych czy nawet usunięcie blizn pooperacyjnych związanych np. z cesarskim cięciem.

Gwarancja małoinwazyjnego zabiegu

Technologia MicroSpot, stworzona przez Asclepion, zastosowana w laserze Juliet to wyjątkowo delikatna odpowiedź na oczekiwania kobiet. Opatentowany system pracy frakcyjnej gwarantuje bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, który może być wykonywany przez cały rok na pacjentkach w okresie pre i postmenopauzalnym.

Głowicą zabiegową, idealnie dostosowaną do fizjonomii pochwy, wykonujemy przejście, podgrzewając poszczególne warstwy tkanki. Poprzez zwiększenie napięcia tkanek, a także dzięki wzmożonej produkcji włókien kolagenowych błona śluzowa staje się elastyczna i jędrna, a obwód pochwy ulega zacieśnieniu.

Zdecydowanej poprawie ulegają doznania seksualne, polepsza się jakość i komfort współżycia. Juliet, z opatentowaną technologią frakcjonowania MicroSpot oferuje nieinwazyjną i zupełnie pozbawioną bólu alternatywę pacjentkom, które nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.  Miejscowe rozgrzanie okolic intymnych  pomaga zwiększyć przepływ krwi i pobudzić unerwione tkanki, co bardziej wzmaga długoterminową satysfakcję seksualną pacjentek.

Kobiety w każdym wieku narażone są na różnego rodzaju problemy związane ze sferą intymną, co w rezultacie może wpływać na jakość życia fizycznego, jak i psychicznego. Dzięki laserowi Juliet oraz wzroście świadomości płci pięknej dotyczącej możliwości podniesienia swojej kondycji seksualnej, każda kobieta może poprawić jakość swojego życia intymnego.

Źródło: Nova Group


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>