Restylane – Światowy lider w wypełnianiu zmarszczek i odbudowie objętości

Firma Galderma należy do światowej czołówki firm farmaceutycznych. Prowadzi działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż dermatologicznych produktów leczniczych oraz rozwiązań z obszaru dermatologii korekcyjnej i estetycznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku medycyny estetycznej oraz pacjentów postanowiła połączyć swoje portfolio pod jedną marką Restylane.

W konsekwencji Restylane stała się światowym liderem w dostarczaniu kwasu hialuronowego. Dzięki rozszerzeniu portfela Restylane o wypełniacze z linii Emervel firma oferuje teraz najszersze na świecie portfolio implantów skórnych kwasu hialuronowego. Nowa odsłona marki Restylane będzie dostępna w Polsce już w czerwcu.

Dążeniem firmy jest zagwarantowanie przewidywalnego i naturalnego efektu zabiegu estetycznego.  W tym celu stworzono bardziej wszechstronną oraz rozszerzoną ofertę dla lekarzy. Ułatwia to wybór indywidualnej i satysfakcjonującej terapii. Zmiany dotyczą nazw, opakowań i logo – jakość materiałów, technologia, bezpieczeństwo oraz skuteczność pozostają niezmienne, na wysokim poziomie.

Restylane 28Bezpieczeństwo i naturalność

Restylane był pierwszym na świecie stabilizowanym wypełniaczem kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Na przestrzeni czasu zasłużył na miano najbardziej zaufanej marki gwarantującej bezpieczeństwo stosowania. Ponad 28 mln zabiegów przeprowadzonych na całym świecie świadczą o przekonaniu lekarzy i pacjentów do produktu.

Jako jedyny kwas hialuronowy Restylane, ma tak szeroko, klinicznie udowodnione bezpieczeństwo i efektywność terapii. Przeszło 3000 osób wzięło udział w ponad 150 badaniach klinicznych. Restylane stał się synonimem wysokiej jakości, w którą wpisują się niezbędne w tego typu zabiegach: bezpieczeństwo, przewidywalność i skuteczność.

Dodatkowo nowa architektura marki idealnie komponuje się z obecnym trendem naturalnych efektów estetycznych. Restylane umożliwia podkreślenie naturalnych rysów i wydobycie piękna, które obecne jest w każdej twarzy.  Subtelnie i dyskretnie pomaga w odkryciu lepszej wersji siebie.

Naprzeciw indywidualnym potrzebom

Nowe portfolio wypełniaczy Restylane składa się z dziewięciu produktów, które spełniają różne potrzeby pacjentów. Celem jest przywrócenie zdrowego i młodszego wyglądu.

Do tego służą wypełniacze bruzd i zmarszczek, produkty wolumetryczne odbudowujące utraconą objętość. Restylane oferuje także preparaty zapewniające równowagę wodną skórze i jej właściwe nawilżenie. Restylane Skinboosters zapewnia długotrwałe efekty pięknej i odżywionej skóry.

Utworzona gama Restylane zapewnia kompleksowe i holistyczne podejście do pacjenta, z wysokim profilem bezpieczeństwa oraz sprawdzoną jakością. To nowy wymiar naturalnego piękna.

Restylane_Fillers ilustracjaŹródło: Galderma


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>