Aesthetic Concept o nowościach w 2018 r.

W tym roku w ofercie Aesthetic Concept można się spodziewać nowatorskich zastosowań nici Aptos oraz nowych wersji produktów. Pojawiły się innowacyjne techniki dla ginekologii estetycznej. Poza tym są nowe wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, nowoczesne technologie, w tym umożliwiające obrazowanie efektów zabiegów oraz preparaty biostymulacyjne i dermokosmetyki

Metody zabiegowe  APTOS koncentrują się na niwelowaniu podstawowych objawów procesu starzenia, takich jak opadanie tkanek oraz utrata elastyczności skóry, które zaburzają młodzieńcze rysy, skutkują pojawieniem się  fałdów i zmarszczek oraz smutnego, zmęczonego wyglądu twarzy. APTOS promuje indywidualne podejście do pacjenta i dostarcza innowacyjne rozwiązania, które są w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w 2018 r. APTOS wprowadził nową nieinwazyjną i skuteczną metodę unoszenia brwi, bez ryzyka silnego obrzęku, czy siniaków,  pozwalającą na przyblokowanie tkanek i zabezpieczenie ich przed opadaniem. Jest to możliwe dzięki podskórnym kręgom wykonanym nową wersją APTOS NEEDLE BLUNT.

Nici Aptos w ginekologii estetycznej

Przełom 2017/2018 to dynamiczny rozwój technik APTOS w obszarze stref intymnych. Podobnie jak skóra w obszarze twarzy, tak i okolice intymne wymagają przywrócenia naturalnej młodzieńczej objętości oraz napięcia. Efekt ten można osiągnąć za pomocą nici z linii Nano.

NANO EXCELLENCE  wyposażone w nieinwazyjną kaniulę do implantacji oraz wielokierunkowe wypusty ułożone parami, skutecznie unoszą tkanki w obszarze warg sromowych, odpowiadając tym samym za ich lifting. NANO SPRING z kolei, w postaci cieniutkich gęsto zwiniętych spiralek, subtelnie odbudowują utraconą objętość.

Nici te dzięki swojej strukturze oraz poprzez wzmożoną stymulację kolagenu dbają o pełną elastyczność i sprężystość tkanek. Można je stosować na wargi sromowe większe oraz mniejsze, korygując ich kształt oraz wpływając nie tylko na ich estetykę, ale także funkcjonalność.

Poważniejszą procedurą medyczną jest zabieg zwężający ujście pochwy za pomocą nici APTOS NEEDLE METHOD SOFT. Wymaga od lekarza przeprowadzenia umiejętnej kwalifikacji. Nici o zaawansowanym systemie wypustów patentu doktora Marlena Sulamanidze oraz nowoczesnym systemie pary igieł (w kształcie wydrążonych atraumatycznych rurek) z obustronnym prowadzącym końcem, wprowadzane są w okolice krocza na wzór gorsetowania, bez nacięć skóry. Taka metoda to mocny lifting z jednoczasowym zwężeniem ujścia pochwy.

Zmiany i nowe produkty

Z początkiem 2018 roku portfolio Aesthetic Concept rozszerzyło się o nowe produkty – usieciowany kwas hialuronowy GLAMOR,  izraelskiej firmy Laboratorium Dr Korman, dostępny w trzech stężeniach: Touch 18 mg/ml, Derm 23 mg/ml, Ultra 26mg/ml, szeroką paletę kaniul do liposukcji, lipofillingu oraz nanosystemy do transferu tłuszczu tureckiej firmy TRIMED.

Partner biznesowy Aesthetic Concept – francuska firma Quantificare – wprowadziła na rynek nowe aparaty 3D LIFE VIZ BODY i LIFE VIZ INFINITY wraz z oprogramowaniem do obrazowania ciała 3D z możliwością porównywania efektywności zabiegowej w obszarze ciała, a także wykonywania symulacji zabiegowych. Dzięki funkcji  3D Viewer oraz Shaper pacjent ma możliwość dokładnego zapoznania się z zaletami i mankamentami urody i doprecyzowania swoich oczekiwania. Lekarz z kolei dostaje narzędzie pomagające w doborze optymalnego rozwiązania zabiegowego.

Ta funkcjonalność jest szczególnie pomocna przy zabiegach korekcji piersi. System określa parametry anatomiczne, pomaga w doborze odpowiednich implantów oraz – co bardzo ważne – daje szansę pacjentce zobaczyć na ekranie i ocenić wygląd swoich przyszłych piersi. Kobieta ma unikalną szansę wyboru najlepszego rozmiaru i kształtu biustu. Efekty podjętych terapii można w dowolnym momencie przedstawić za pomocą obiektywnych narzędzi pomiarowych.

Niezmiennie w ofercie Aesthetic Concept znajdują się wysokiej klasy produkty stosowane w zabiegach medycyny estetycznej, takie jak Ellanse, Cebelia oraz fotele i leżanki do przeprowadzenia zabiegów medycyny estetycznej włoskiej firmy LEMI.

Prezentacja innowacyjnych metod zabiegowych APTOS

Wszystkich zainteresowanych nowościami APTOS, w tym nowymi, rewolucyjnymi metodami zabiegowymi, które zostaną zaprezentowane na kongresie AMWC w Monaco w kwietniu br., firma Aesthetic Cincept zaprasza w terminie 21-23 kwietnia 2018 r. do siedziby Lux Med w Hotelu Marriott na konferencję, poświęconą twarzy i ciału oraz ginekologii estetycznej. Wykłady oraz workshop poprowadzi światowej klasy trener dr Nino Kobaladze. Tematykę ginekologii estetycznej przybliżą natomiast dr Zdzisław Dubnicki i dr Natalia Markova.

Źródło: Aesthetic Concept


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>