Dermokosmetyki OBAGI: jakość z USA w Polsce

Kosmetyki amerykańskiej marki OBAGI zna już cały świat. Nadszedł wreszcie czas, aby trafiły na polski rynek. Firma farmaceutyczna Valeant z myślą o wszystkich, którzy cenią profesjonalne rozwiązania i pielęgnację na najwyższym, światowym poziomie, wprowadza właśnie OBAGI na polski rynek. Pierwsza grupa kosmetyków z niezwykle bogatego portfolio marki jest już dostępna. Oferta będzie systematycznie powiększana.

Nazwa OBAGI wywodzi się od nazwiska amerykańskiego lekarza dr Zein’a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej, twórcy programu pielęgnacyjnego, który utrzymuje skórę w dobrej kondycji, niezależnie od jej koloru i wieku. Jego nazwisko stało się dla kobiet na całym świecie synonimem kompleksowych rozwiązań dla uzyskania zdrowej, pięknej skóry.

Trzy dekady temu dermatologia skupiała się na leczeniu pojedynczych jednostek chorobowych skóry. Dr Zein Obagi był wówczas pionierem w swoich rewolucyjnych koncepcjach poprawy i utrzymania ogólnej kondycji skóry. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu stał się czołowym autorytetem w dziedzinie odmładzania a opracowane kosmetyki i systemy pielęgnacyjne pozwoliły mu osiągnąć międzynarodową sławę.

Obagi: Dbamy o Twoje piękno

Przewodnie hasło – “OBAGI for life” – doskonale odzwierciedla zobowiązania marki wobec kobiet. Rolą OBAGI jako lidera w pielęgnacji i utrzymaniu zdrowej skóry jest dostarczenie kosmetyków innowacyjnych, wyjątkowych, dopasowanych do różnych potrzeb, wieku i typów skóry.

OBAGI_Hydrate

Obagi Hydrate i Obagi Hydrate Luxeto preparaty długotrwale nawilżające, które zmniejszają utratę wody na powierzchni skóry. Dodatkowo wygładzają ją, redukują powstawanie drobnych linii i zmarszczek. Wspomagają też naturalny proces odnowy skóry, zmniejszają jej wrażliwość oraz przywracają równowagę po szkodliwym działaniu czynników zewnętrznych.

Od 1988r. firma Obagi Medical oferuje lekarzom na całym świecie produkty do pielęgnacji skóry, które z ich rekomendacji i na receptę są sprzedawane pacjentom. Oryginalne systemy i zestawy OBAGI, dzięki swojemu silnemu działaniu, są do kupienia tylko w renomowanych gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Korygować stymulować wybielać

Dr Obagi wskazuje trzy podstawowe kierunki w celu przywrócenia zdrowia naszej skórze. Po pierwsze korygować (poprawa stanu naskórka), po drugie stymulować (poprawa skóry właściwej), po trzecie wybielać (poprawa problemów związanych z pigmentacją). Zaleca również łączenie tych metod w różnych kombinacjach.

Firma Obagi Medical bazując na ogromnej wiedzy na temat skóry stale rozwija swoje portfolio, ulepsza produkty, wprowadza innowacyjne rozwiązania. W USA jest nr 1 na rynku od kilkunastu lat.

Elastiderm_EyeElastiderm Eye Complete Complex Serum – to lekkie jedwabiste serum pod oczy na bazie kofeiny, o klinicznie potwierdzonej skuteczności, pomaga zredukować drobne linie, zmarszczki i obrzęki. Skóra pod oczami staje się bardziej jędrna i sprężysta. Doskonale nawilża i stanowi świetną bazę pod makijaż oraz kremy tonujące. Nie zdarzy Ci się już wyglądać na zmęczoną – Twoje oczy będą tryskać życiem!

Zapraszamy na stronę www.obagi.pl w celu uzyskania większej ilości informacji na temat dostępnego portfolio oraz adresów renomowanych klinik prowadzących odsprzedaż kosmetyków Obagi Medical.

Źródło: Valeant Pharmaceuticals

 


Komentarze

  • ja swoje dermokosmetyki zawsze kupuje w naszych Tarnowskich Cosmedicach (cosmedica.pl). Są świetnej jakości i mają naprawdę dobre ceny. Nie przepłacam, a z efektów jestem bardzo zadowolona.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>