Dr Andrzej Ignaciuk otwiera nowy gabinet

24 czerwca 2014 r. w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego gabinetu dr Andrzeja Ignaciuka, uznanego lekarza medycyny estetycznej, prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Od co najmniej trzech lat już otwieram ten gabinet, ale zawsze odkładałem to na później. Widocznie już przyszedł na to czas – mówił dr Andrzej Ignaciuk, który od 25 lat jest związany z medycyną estetyczną a od ponad 20 lat przewodzi Polskiemu Towarzystwu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Inauguracja gabinetu dr Ignaciuka Pałac Sobańskich Fot. Olgierd Chodyniecki
Inauguracja gabinetu dr Ignaciuka Pałac Sobańskich Fot. Olgierd Chodyniecki

Nowy gabinet zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy, przy al. Przyjaciół 9/6. W ramach inauguracji zorganizowano garden party w stołecznej restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich.

Na oficjalne otwarcie przybyło wielu gości: rodzina i przyjaciele dr Ignaciuka, jego pacjentki, dziennikarze, w tym przedstawiciele redakcji „Rynku estetycznego” oraz partnerzy wydarzenia: przedstawiciele firm ITP esthetique, Croma-Pharma, Valeant, Bogdani, Allergan, Merz Aesthetic, Polmax, AntiAging Institute, Laboratorium Estetyki L.E.A Futur, Galderma i W Investments.

Redakcja Rynku estetycznego na inauguracji gabinetu dr Ignaciuka Fot. Olgierd Chodyniecki
Redakcja Rynku estetycznego na inauguracji gabinetu dr Ignaciuka Fot. Olgierd Chodyniecki

Gospodarz podczas wydarzenia podzielił się swoimi doświadczeniami z długoletniej praktyki lekarskiej. Dzięki oratorskim zdolnościom dr Ignaciuka wykład pt. „Polka w gabinecie medycyny estetycznej” został nagrodzony brawami. Lekarz mówił o różnych sytuacjach z jakimi spotkał się w swoim gabinecie.

Panie, po raz pierwszy przychodzące, prawie zawsze wspominają, że przyszły tylko porozmawiać – zauważał dr Ignaciuk. Jak dodał, gdy pacjentka usłyszy, że on także na pierwszym spotkaniu nie lubi od razu przystępować do zabiegu, albo się uspokaja i jest bardziej rozluźniona albo mówi, że może jednak lepiej byłoby coś zrobić, bo po co tracić czas. – Czyżby kobieca przekora? – żartował lekarz.

Wystąpienie to było jednocześnie inauguracją cyklu warsztatów nt. medycyny estetycznej, które dr Ignaciuk zamierza prowadzić. Szerszą relację z wykładu dr Andrzeja Ignaciuka wkrótce przedstawimy na portalu rynekestetyczny.pl. Można się też zapoznać z tekstem wykładu na blogu, który prowadzi dr Ignaciuk (blog.drignaciuk.pl).

Występ The Voices, finalistów programu X-Factor Fot. Olgierd Chodyniecki
Występ The Voices, finalistów programu X-Factor Fot. Olgierd Chodyniecki

Warto zaznaczyć, że inaugurację uświetnił występ zespołu “The Voices”, finalistów telewizyjnego programu “X – Factor”. Na gości czekały też niespodzianki. Zorganizowana została loteria, w której nagrodami były zabiegi medycyny estetycznej oraz zestawy produktów do pielęgnacji skóry i specjalne suplementy diety.

Dr Andrzej Ignaciuk jest uznanym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Kładzie szczególny nacisk na dobre relacje lekarz-pacjent. Podkreśla, że medycyna estetyczna zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, która daje możliwość poznania własnego organizmu i zarządzania nim w taki sposób, by pozostawał w harmonii i dobrej formie.

 

Daniel Mieczkowski/rynekestetyczny.pl, Com&Media


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>