Ekskluzywne i spersonalizowane protokoły zabiegów

Od 40 lat Laboratoires FILLMED (dawniej Filorga) zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych marka jest obecna w klinikach na całym świecie

Formuły preparatów Laboratoires FILLMED przygotowywane są w fabrykach w Europie, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są kontrole jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi. Unikatowe badania oparte na ocenie klinicznej i pomiarze instrumentalnym potwierdziły wysoką skuteczność i tolerancję preparatów Laboratoires FILLMED, co pozwala osiągnąć długotrwałe efekty odmładzające utrzymujące się do 18 miesięcy.

Różnorodność produktów FILLMED umożliwia łączenie protokołów zabiegowych, aby nie tylko wypełnić widoczne zmarszczki lub poprawić owal twarzy, ale również zadbać o rewitalizację skóry.  FILLMED to zarówno procedury iniekcyjne oparte na bezpiecznych i przebadanych produktach, jak i kosmeceutyki i zabiegi kosmetologiczne z linii Skin Perfusion, które zapewniają kompleksową i profesjonalną pielęgnację pomiędzy bardziej inwazyjnymi procedurami. 

ART FILLER®: Wypełnianie bez efektu maski

ART FILLER® to linia unikatowych wyrobów medycznych o działaniu wypełniającym. Technologia Tri-Hyal® zastosowana w tych produktach to jedna z najnowocześniejszych technologii w dziedzinie badań. Żele na bazie kwasu hialuronowego, niepochodzącego od zwierząt, zachowują doskonałą równowagę pomiędzy cząsteczkami wolnego kwasu hialuronowego oraz długimi i bardzo długimi łańcuchami kwasu hialuronowego. Każdy produkt z tej gamy pozwala na precyzyjne zastosowanie i satysfakcjonujące rezultaty końcowe:

Fine Lines – wygładzenie zmarszczek powierzchownych i wypełnienie niewielkich ubytków (kurze łapki i drobne zmarszczki wokół ust); 

Universal – przeznaczony do wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd;

Volume – odbudowuje objętość i poprawia rysy twarzy;

Lips – zwiększenia objętość i/lub poprawia kontur ust oraz wypełnia głębokie zmarszczki i fałd;

NOWOŚĆ: W 2019 linia wypełniaczy do ust została powiększona o ART FILLER® Lips Soft – preparat odmładzający usta i subtelnie podkreślający ich kontur.

Preparaty ART FILLER® zawierają lidokainę, dzięki czemu zabiegi z ich użyciem nie powodują dyskomfortu pacjenta.

NCTF®135HA: Poprawa jakości skóry

NCTF®135HA to opatentowane połączenie substancji aktywnych, które w niemal niezmienionym od 40 lat składzie podbija serca najbardziej wymagających ekspertów oraz pacjentek gabinetów medycyny estetycznej. Ten polirewitalizujący preparat, przeznaczony do zabiegów iniekcyjnych, przywraca skórze młodzieńczą jakość m.in. dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz unikalnego kompleksu ponad 50-ciu przeciwstarzeniowych składników aktywnych – witamin, aminokwasów, koenzymów i przeciwutleniaczy.

NCTF® to również substancja wykorzystywana w protokołach zabiegowych przygotowanych przez ekspertów FILLMED.

Bio Nutri Lift to innowacyjne połączenie dwóch zabiegów FILLMED – Hydra Booster oraz Lift Booster – które dzięki synergicznemu działaniu odżywiają, nawilżają i poprawiają elastyczność skóry pacjenta. Starannie przygotowana procedura zabiegów pozwala na wykorzystanie preparatów nie tylko na twarz, ale również na szyję lub dekolt.

3D Natural Lift łączy działanie Hydra Boostera z wypełniającymi właściwościami preparatów ART FILLER®, aby osiągnąć efekt naturalnego liftingu oraz głęboko nawilżyć i odżywić skórę.

W 2019 roku marka FILLMED wprowadziła do swojego portfolio innowacyjne zabiegi NanoSoftTM, które dzięki specjalistycznej technologii mikroigieł pozwalają zrewitalizować i odżywić delikatne obszary wokół oczu, na szyi oraz dookoła ust. 

SKIN PERFUSION: Profesjonalna pielęgnacja

Linia Skin Perfusion to innowacyjne kosmeceutyki i zabiegi kosmetologiczne, które powstały z myślą o zapewnieniu skórze kompleksowej i profesjonalnej pielęgnacji – formuły zawierają wysokiej jakości składniki dermatologiczne w optymalnych stężeniach.

Dzięki połączeniu gabinetowych zabiegów kosmetycznych oraz domowej pielęgnacji linia Skin Perfusion zapewnia kompletną pielęgnację przeciwstarzeniową. W protokołach przygotowanych przez ekspertów FILLMED uwzględniono profesjonalne produkty, poprawiające nawilżenie skóry, przywracające jej blask i jędrność, zmniejszające zmarszczki oraz likwidujące niedoskonałości.

Skin Perfusion to innowacyjna gama produktów oraz zabiegów kosmetologicznych, które poprawiają jakość skóry i dbają o jej piękny wygląd pomiędzy bardziej inwazyjnymi procedurami estetycznymi. 

Źródło: FILLMED


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>