Jeszcze można głosować

Do 22 września lekarze mogą głosować w konkursie “Perły Dermatologii Estetycznej 2017”. Wybory najlepszych produktów, technologii  i zabiegów estetycznych są organizowane już po raz trzynasty przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

W tym roku lekarze wybierają spośród 44 różnego rodzaju preparatów, dermokosmetyków, urządzeń i procedur zabiegowych. Organizatorzy stworzyli w sumie 17 kategorii. Największa liczba głosów w każdej z kategorii zdecyduje o wygranej produktu. Głosować można już tylko do 22 września.

Głosują tylko lekarze. Aby zagłosować trzeba podać swój numer prawa wykonywania zawodu – informuje w rozmowie z portalem rynekestetyczny.pl Ewa Naperty z biura Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE).

Jak tłumaczy można głosować poprzez formularz na stronie internetowej SLDE i ta forma jest najpopularniejsza.  Można też oddać głos poprzez wypełnienie specjalnego kuponu konkursowego, znajdującego się w periodyku, wydawanym przez stowarzyszenie i przesłanie go pocztą do siedziby SLDE.

Jak dowiedział się portal rynekestetyczny.pl obecnie w biurze SLDE na bieżąco są zliczane głosy. W zeszłym roku swoje ulubione produkty wskazało około 1000 lekarzy. W tym roku konkurs również cieszy się sporym zainteresowaniem.

Nie podajemy cząstkowych wyników głosowania, żeby nikomu nie sugerować wyboru i w żaden sposób nie wpływać na wyniki – zastrzega Ewa Naperty. – Niech lekarze głosują zgodnie ze swoim sumieniem – dodaje.

W zeszły roku lekarze głosowali na swoich faworytów w 14 kategoriach. Obecnie organizatorzy zdecydowali się na stworzenie 17 kategorii do których zaklasyfikowano w sumie 44 produkty.

Wyniki konkursu “Perły Dermatologii Estetycznej 2017” zostaną ogłoszone 11 października b.r.

W grupie produktów zabiegowych znalazły się następujące kategorie konkursowe:

„Zdrowe włosy” (produkty zagęszczające włosy), „Smukłe ciało” (technologie kształtowania sylwetki), „Łabędzie szyja” (nici do zabiegów estetycznych), „Perfekcyjny tandem” (zabiegi łączone), „Dermostymulacja” (procedury biostymulacyjne), „Totalne odmłodzenie” (szeroka kategoria obejmująca zarówno preparaty iniekcyjne, jak i technologie mające dać efekt odmłodzenia), „Kompleksowa odnowa skóry” (kategoria w której konkuruje najwięcej produktów, bo aż 6. Do wyboru są tu zarówno technologie, jak i preparaty iniekcyjne, które mają służyć regeneracji skóry), „Ponętne usta” (preparaty do korekcji ust), „Magnetyczne spojrzenie” (preparat i nici służące m. in poprawie wyglądu okolicy oka), „Zabieg roku 2017” (innowacyjne preparaty iniekcyjne).

W grupie dermokosmetyków znalazły się następujące kategorie konkursowe:

„Nowość roku 2017” (innowacyjne dermokosmetyki), „Ochrona przeciwsłoneczna” (dermokosmetyki chroniące przed promieniowaniem UVA i UVB), „Skóra wrażliwa”, „Regeneracja i ukojenie” (dermokosmetyki regenerujące, chroniące, ujędrniające i nawilżające skórę), „Skóra tłusta i trądzikowa”, „Skóra naczynkowa”, „Pielęgnacja ciała”.

Źródło: rynekestetyczny.pl/SLDE


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>