Powiedzą o kontrowersjach w dermatologii

Na początku grudnia w Zakopanem odbędzie się piąta edycja konferencji “Kontrowersje w dermatologii”. – Mam nadzieję, że pobyt na konferencji nie tylko dostarczy Państwu wrażeń naukowych, lecz także będzie okazją do oderwania się od codzienności, napawania się urokami polskich Tatr i świętowania naszego wspólnego małego jubileuszu – zaprasza prof. Jacek Szepietowski, przewodniczący komitetu naukowego

Konferencja, poświęcona trudnym tematom, pojawiającym się w dermatologii jest organizowana już piąty rok z rzędu. Jak zauważa prof. Jacek Szepietowski wpisała się w coroczny terminarz dermatologicznych wydarzeń naukowo-szkoleniowych w naszym kraju.

Tradycyjnie będziemy Państwa gościć w Zakopanem, w sercu polskich Tatr – informuje profesor. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 grudnia w Hotelu Mercure Kasprowy. Organizatorzy spodziewają się, że weźmie w nim udział około 700 osób, podobnie jak w zeszłym roku.

Jak tłumaczy prof. Szepietowski w założeniu “Kontrowersje w Dermatologii” mają być platformą wymiany doświadczeń z czynnym udziałem autorytetów polskiej dermatologii, doświadczonych lekarzy praktyków oraz osób stawiających pierwsze kroki w specjalności.

Żywię nadzieję, że program tegorocznej konferencji spełni Państwa oczekiwania – napisał profesor w zaproszeniu skierowanym do dermatologów. Jak informował w tym roku program spotkania wzbogacą wykłady znakomitych przedstawicieli innych, niż dermatologia dyscyplin medycyny: alergologii, chirurgii onkologicznej i chirurgii plastycznej.

Zakopane w grudniu to miejsce szczególne. Zimowa sceneria tworzy wyjątkową atmosferę. Mam nadzieję, że pobyt na konferencji nie tylko dostarczy Państwu wrażeń naukowych, lecz także będzie okazją do oderwania się od codzienności, napawania się urokami polskich Tatr i świętowania naszego wspólnego małego jubileuszu – zachęca prof. Jacek Szepietowski, zwracając uwagę, że wydarzenie jest organizowane już po raz piąty.

Źródło: Termedia


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>