Aminokwasowa terapia zastępcza Jalupro®

Dostępne badania naukowe coraz częściej potwierdzają tezę, że zwalczanie oznak starzenia skóry wymaga m. in. wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych. Opierając się na takim podejściu renomowane szwajcarskie laboratorium Professional Derma stworzyło Aminokwasową Terapię Zastępczą AART (ang. Amino Acids Replacement Therapy) – JALUPRO®

Aminokwasowa Terapia Zastępcza to kompleksowy program bioregenracji, który przynosi potwierdzone, jednoznaczne efekty poprawy jakości skóry. Składa się na nią profesjonalna linia produktów do iniekcji: Jalupro® classic i Jalupro® HMW.

W Polsce wyłącznym dystrybutorem oryginalnych preparatów Jalupro® jest firma SkinSolution. Dla wzmocnienia efektu zabiegów iniekcyjnych twórcy terapii opracowali dla pacjentów także suplementację doustną Jalupro® Drink i Jalupro® Tablets oraz aminoceutyki do pielęgnacji domowej.

W czym tkwi tajemnica skuteczności JALUPRO®

Skuteczność terapii to zasługa funkcjonalnej formuły, na którą składa się unikatowa sekwencja czterech kluczowych aminokwasów (AA) – glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny w połączeniu z kwasem hialuronowym. Te cztery aminokwasy ułożone w przestrzennej konfiguracji w 75% budują sprężysty, młodzieńczy kolagen. Jest to recepta nie tylko na widocznie odmłodzony wygląd, ale przede wszystkim głęboką regenerację głębszych struktur skóry.

Zgodnie zamysłem producenta, Jalupro® to w pewnym sensie „sztuka komponowania” terapii na miarę potrzeb pacjenta. Lekarz dzięki możliwość łączenia aminokwasów z kwasem hialuronowym staje się „twórcą” zabiegu. Oba produkty iniekcyjne będą ujędrniały, zagęszczały, regenerowały i rozświetlały skórę oraz przyspieszały gojenie.

Efektywność Aminokwasowej Terapii Zastępczej – JALUPRO® została potwierdzona badaniami klinicznymi. Co więcej na całym świecie zostało wykonanych już ponad milion takich zabiegów.

Gwarancja oryginalności i jakości

Firma SkinSolution w trosce o najwyższą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Jalupro® opracowała dla lekarzy innowacyjne projekty. Cykl szkoleń Masterclass z zawansowanych technik zabiegowych, który pozwala osiągać lekarzom wysoką skuteczność i pożądane przez pacjentów efekty.

Ponadto, w celu jednoznacznego i łatwego odróżnienia oryginalnych i legalnych produktów medycznych Jalupro®, na polskim rynku marka otrzymała nowe opakowania dla następujących produktów: Jalupro® classic, Jalupro® HMW, Jalupro® Drink oraz Jalupro® Face Mask.

“Do akcji #LegalneJalupro przyłącza się co raz więcej lekarzy. Edukacja i najwyższy profil bezpieczeństwa to coś co szczególnie ważne” – podkreśla Iwona Krupa-Żak właścicielka i założycielka SkinSolution.

Gabinety z certyfikatem

“Dla lekarzy najściślej współpracujących z marką, wprowadziliśmy również projekt <<Autoryzowany Gabinet Jalupro®>>, który ma na celu zrzeszać lekarzy i wskazać Pacjentowi gdzie w jego okolicy wykonywane są te zabiegi” – opowiada Iwona Krupa-Żak.

Każdy lekarz, który przystąpił do projektu otrzymuje certyfikat ze stemplem autoryzacyjnym, na którym znajduje się unikatowy (zaszyfrowany) numer autoryzacji oraz statuetkę z tym samym, specjalnie wygrawerowanym numerem.

Jeśli chcesz zobaczyć listę Autoryzowanych Gabinetów Jalupro®, firma zaprasza na stronę: www.skinsolution.pl/autoryzwane-gabinety/

Warto wspomnieć, że SkinSolution to rodzinna firma założona w 2016 r. w Gdańsku przez Iwonę Krupę-Żak oraz jej syna Michała Krupę. SkinSolution w swoim portfolio posiada produkty medyczne do iniekcji, kosmetologiczne oraz do pielęgnacji domowej, m.in.: LSI – linia specjalistycznych kremów na problemy dermatologiczne; MD:CEUTICALS – linia przeznaczona dla kosmetologów, a także do pielęgnacji domowej.

Produkty, które firma posiada w swoim portfolio, są skuteczne i bezpieczne. Posiadają liczne certyfikaty, patenty i badania kliniczne.

Źródło: SkinSolution

Chcesz wiedzieć więcej?

Ten i wiele innych ciekawych artykułów nt. medycyny estetycznej do przeczytania w numerze „Rynku estetycznego”.

Prenumeratorów zapraszamy do korzystania z e-WYDANIA

Zamów: Prenumerata

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>