Eksperci opowiedzą o naczyniowej estetyce

11 czerwca w Warszawie odbędzie się już trzecia edycja konferencji „Flebologia estetyczna”. Lekarze omówią najciekawsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania dotyczące m. in. korekcji zmian naczyniowych, czy leczenia żylaków

O wysoki poziom merytoryczny czerwcowej konferencji postara się prof. dr hab. Zbigniew Rybak, który sprawuje kierownictwo naukowe nad wydarzeniem. Ponadto impreza uzyskała patronat prezesa Polskiego Towarzystwa Flebologicznego dr hab. n. med. Tomasza Zubilewicza, prof. Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz  prezesa elekta Polskiego Towarzystwa Flebologicznego dr hab. n. med. Tomasza Urbanka.

Patronat honorowy nad konferencją objął redaktor  naczelny Phlebological Review (Przeglądu Flebologicznego) dr hab. n. med. Marian Simka. Wśród patronów medialnych konferencji znajduje się magazyn i portal “Rynek estetyczny”.

Organizator konferencji – Wydawnictwo Termedia – spodziewa się, że w wydarzeniu weźmie udział około 400 lekarzy z całej Polski. Konferencji naukowej będzie towarzyszyć część wystawiennicza. Swój udział zapowiada kilkanaście firm z branży.

W konferencji mogą wziąć udział wszystkie osoby, zainteresowane współczesnymi możliwościami leczenia schorzeń układu żylnego a przede wszystkim aspektem estetycznym tego rodzaju terapii. W trakcie spotkania pojawią się tematy, dotyczące nie tylko sposobów leczenia, pozwalających uzyskać najlepsze efekty kosmetyczne, ale także szereg informacji praktycznych dotyczących kwalifikacji, czy wykonywania zabiegów.

Wśród wykładowców są wspomniani już prof. Zbigniew Rybak, dr Tomasz Urbanek, czy dr Marian Simka. Swoją wiedzą z uczestnikami konferencji będą dzielić się też m. in. dermatolog prof. Waldemar Placek, czy dr Piotr Sznelewski, który opowie o laserowych sposobach na przebarwienia, zdarzające się po zabiegach usunięcia żylaków.

Oczywiście nie zabraknie tematów, związanych z metodami usuwania niewydolności żylnej (żylaków), korygowania nieestetycznych zmian naczyniowych na twarzy, czy na nogach. Lekarze poruszą zarówno tematykę skutecznych procedur, jak i kwestię powikłań po zabiegach. Pojawią się też informacje o nowych, innowacyjnych metodach terapii, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku.

Źródło: Termedia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Konferencja na 15-lecie Fenice

2016 to dla znanej firmy handlowo-szkoleniowej Fenice rok szczególny. Mija XV lat jej działalności, która wywarła znaczący wpływ na polski rynek medycyny estetycznej

Zamknij