Filorga – Złoty standard w mezoterapii

Mezoterapia Filorga to profesjonalny zabieg, który od ponad 30 lat jest wykonywany przez najbardziej uznanych dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych na całym świecie. Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu potwierdzają badania kliniczne oraz popularność zabiegu wśród pacjentów

Mezoterapia Filorga opiera się na dwóch wyjątkowych preparatach NCTF® i NCTF HA® (Czysty Biologicznie Czynnik Naprawy Komórkowej),  których skład ilościowy i jakościowy został dobrany tak, aby uzyskać optymalne efekty estetyczne bez ryzyka dla skóry.

Sekret NCTF® I NCTF HA® tkwi w recepturze

Znakomicie opracowany skład preparatów zapewnia wysoką jakość i skuteczność zabiegów.

Kwas hialuronowy – posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużej ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę sprawiając, że staje się jędrna, gładka i elastyczna.

12 witamin – odpowiednio dobrane w formule wykazują 100% swojej przewidzianej aktywności, takiej jak zwiększenie produkcji kolagenu, hamowanie reakcji wolnorodnikowych czy rozświetlenie skóry.

23 aminokwasy – stanowią podstawowy materiał budulcowy białek takich jak kolagen czy elastyna odpowiedzialnych za jędrność, napięcie i elastyczność skóry.

6 składników mineralnych –  poprawia metabolizm skóry spowalniając proces starzenia;

6 koenzymów – przyśpiesza odbudowę tkanek;

5 kwasów nukleinowych– reguluje syntezę białek.

2 składniki redukujące – hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Wskazania do zabiegu mezoterapii Filorga

Zabieg mezoterapii preparatami NCTF® i NCTF HA®wykonuje się w celu: odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry, odmłodzenia owalu twarzy, wygładzenia zmarszczek, redukcji przebarwień, przywrócenia napięcia i elastyczności skóry, leczenia blizn i rozstępów, leczenia cellulitu, leczenia wypadania włosów.

To również dobry zabieg profilaktyczny dla młodszych osób, dbających o jakość i wygląd skóry.

Efekty zabiegu mezoterapii Filorga

Rezultaty zabiegów preparatami NCTF® I NCTF HA® mają udowodnioną klinicznie skuteczność. Badanie wieloośrodkowe przeprowadzone w 17 centrach we Francji na 40 pacjentach pokazało następujące  rezultaty po 5 sesjach zabiegu w okresie 3 miesięcy:

+ 72% Redukcja zmarszczek

+ 103% Poprawa kolorytu skóry

+ 132% Nawilżenie skóry

+ 144% Rozświetlenie skóry

W instrumentalnym jednoośrodkowym badaniu otwartym na grupie 20 pacjentów, wykazano również widoczną zmianę jakości skóry. Poniżej wyniki badań po 5 sesjach zabiegu w okresie 3 miesięcy:

– 49% BRAK BLASKU

Filorga 1 Przed Po
Przed i po zabiegu

+ 52% RÓWNOMIERNE ZABARWIENIE SKÓRY

Filorga 2 Przed i po
Przed i po zabiegu

– 43% GŁĘBOKOŚĆ KURZYCH ŁAPEK

Filorga 3 Przed i po
Przed i po zabiegu

– 33% ILOŚĆ KURZYCH ŁAPEK

Filorga 4 Przed i po
Przed i po zabiegu

-59% WIELKOŚĆ PORÓW

Filorga 5 Przed i po
Przed i po zabiegu

Doskonała tolerancja

95% Usatysfakcjonowanych pacjentów

83% Pacjentów ponownie wybrałoby mezoterapię Filorga preparatami NCTF® i NCTF HA®

Przebieg zabiegu mezoterapii Filorga

Zabieg preparatami NCTF® i NCTF HA® trwa od 15 do 30 minut. Przed zabiegiem, dla poprawienia komfortu pacjenta, może zostać zastosowane znieczulenie miejscowe kremem. Następnie skóra jest całkowicie oczyszczana i łagodnie ostrzykiwana preparatem.

Inną metodą wykorzystywaną w przypadku zabiegu mezoterapii Filorga jest zastosowanie rollera lub pistoletu do mezoterapii. W tym przypadku preparaty NCTF® i NCTF HA® są równomiernie rozprowadzane po powierzchni, która ma zostać poddana zabiegowi a następnie rollerem lub pistoletem wykonywanie są mikroiniekcje w skórę.

Obie metody przynoszą spektakularne rezultaty w postaci odmłodzonej, zrewitalizowanej skóry.

Protokół zabiegu mezoterapii Filorga

Mezoterapia Filorga preparatami  NCTF® i NCTF HA® wymaga serii zabiegów w odstępach od 15 do 30 dni, w zależności od wskazań oraz jakości skóry. W celu długotrwałego utrzymania efektów serię zabiegów należy stosować 2 razy w roku.

Możliwe skutki uboczne i przeciwwskazania

Tuż po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie, które powinno zniknąć po kilkunastu minutach. Może pojawić się niewielki obrzęk, który może się utrzymać do następnego dnia. Przeciwwskazania do zabiegu to: ciąża, alergia,  cukrzyca (niewyrównana),  stany zapalne skóry, opryszczka, terapia lekami obniżającymi krzepliwość, choroba nowotworowa.

Źródło: Filorga Poland Sp. z o.o.


Komentarze

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>