Warsztaty z innowacyjnym laserem tulowym

W ciągu najbliższych trzech miesięcy, w różnych miastach w całej Polsce będą organizowane warsztaty z zastosowania w medycynie estetycznej innowacyjnego lasera tulowego. – Lavieen jest bardzo dobrym wyborem u pacjentów, którzy oczekują bardzo szybkiej rekonwalescencji i nie mogą sobie pozwolić na absencję w pracy i życiu prywatnym – zauważa Wojciech Drzazga, lekarz z dwudziestoletnim doświadczeniem, który poprowadzi zajęcia. Wciąż można zarezerwować miejsce

Laser Lavieen Fot. Euroscalemed

Jak podkreśla Wojciech Drzazga, lekarz z “Kliniki Pawlikowski” w Łodzi, możliwe jest zastosowanie lasera tulowego w trybach ablacyjnym, sub-ablacyjnym i nieablacyjnym, dzięki czemu można uzyskiwać bardzo dobre efekty np.  w leczeniu przebarwień, rozstępów oraz blizn pooparzeniowych, pourazowych i potrądzikowych.

W codziennej praktyce laser tulowy 1927 nm stosuję również w zabiegach estetycznych remodelingu skóry celem poprawy tekstury skóry, napięcia, wygładzenia płytkich zmarszczek i ograniczenia wydzielania gruczołów łojowych – mówi.

Zdaniem Radosława Rzepnikowskiego wprowadzenie lasera tulowego do gamy zabiegów w jego placówce pozwoliło  zaoferować pacjentom nową jakość i większy komfort w okresie pozabiegowym.

Cieszy się ogromną popularnością ponieważ powinowactwo do wody jest mniejsze, niż w klasycznych laserach frakcyjnych ablacyjnych i paradoksalnie penetruje głębiej, sięga do skóry właściwiej, oraz nie narusza ciągłości płytkich warstw naskórka. Pacjenci doceniają znacznie krótszy czas rekonwalescencji – wyjaśnia lekarz z międzynarodowym doświadczeniem, współzałożyciel gabinetu Fabskin w Warszawie.

Pięć szkoleń w całej Polsce

W najbliższych trzech miesiącach doktor Wojciech Drzazga, który w renomowanej łódzkiej “Klinice Pawlikowski” zajmuje się laseroterapią będzie prowadził warsztaty, prezentując różnorodne możliwości terapeutycznego wykorzystania lasera tulowego Lavieen. Lekarz ten swoją przygodę z medycyną rozpoczął na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, jest absolwentem tamtejszego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim.

Pierwsze zawodowe szlify ponad 20 lat temu zdobywał w Klinice Chirurgii Ginekologicznej. Był współautorem prac naukowych. Specjalizował się w rehabilitacji medycznej. Obecnie realizuje swoją pasję, zajmując się medycyną estetyczną i laseroterapią. Stale poszerza wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Organizatorem szkoleń jest firma Euroscalemed, dystrybutor lasera tulowego Lavieen. Lekarze zainteresowani uzyskają informację  pod numerem telefonu: 42 612 20 04. Można też przesyłać zgłoszenie na adres mailowy: biuro@es-med.pl.

Najbliższe warsztaty, na które wciąż można się zapisać będą odbywały się w następujących placówkach:

Dermea Dermatologia i Medycyna Estetyczna – 27 stycznia w Warszawie (ul. Noakowskiego 16/lok. 31)

Prof. Dobosz i Partnerzy klinika medyczna – 10 lutego w Gdańsku (ul. Partyzantów 14 lok. 102)

Centrum Medycyny Estetycznej Czas Kobiety – 24 lutego w Krakowie (ul. Urzędnicza 51/3)

Klinika Natural Skin Clinic – 16 marca w Szczecinie (ul. Krasińskiego 10)

Centrum Medyczne Diamentum – 23 marca we Wrocławiu (ul. Jordanowska 8)

Źródło: Euroscalemed


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>