Innowacje DERMAPEN – MG Collection

Zabieg Dermapen, dostępny w ponad 800 klinikach w Polsce, stał się „złotym standardem” zabiegów regeneracyjnych w medycynie estetycznej i kosmetologii. Aktualnie wkracza na rynek nowa linia pięciu innowacyjnych produktów tej marki: MG Collection. Stężenie substancji aktywnych jest w produktach wysokie, ale odpowiednio zbalansowane z możliwościami absorpcji ich przez skore. Dzięki czemu oryginalne zabiegi Dermapen stają się jeszcze bardziej skuteczne. 

Zabieg Dermapen polega na mikronakluwaniu skory igiełkami pokrytymi złotem.  W ten sposób pobudzamy  skore do produkcji kolagenu. Dzięki mikrouszkodzeniom, substancje aktywne zawarte w produktach Dermapen wnikają do głębokich warstw skory.

Innowacje na poziomie 

Marka Dermapen wspolnie z naukowcami, opracowała linię produktów MG Collection – wyselekcjonowanych substancji  aktywnych dedykowanych do indywidualnych terapii Dermapen. Każdy z produktow zawiera idealną kombinację składników aktywnych , odpowiednich dla każdego  rodzaju skory.

Z produktami MG Collection każda skóra otrzymuje dokładnie to czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Preparaty są niezwykle skuteczne. Jest to możliwe dzięki opracowaniu dwóch systemów transportu substancji czynnych w głąb skóry:

– HylaFuse- unikalna formuła kwasu hialuronowego o trzech różnych wielkościach cząsteczek, która nie tylko pozwala na nawilżenie wszystkich warstw skóry ale również jest nośnikiem substancji aktywnych w głąb skóry (cynk i witamina B5). Dzięki takiemu systemowi dostarczania substancji czynnych uzyskujemy o 150% większą penetrację kwasu hialuronowego niż w przypadku innych systemów transportu tego składnika w głąb skóry.

– Calphasomes – innowacyjna technologia dostarczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Calphasomes uwalnia wapń i cząsteczki bioaktywne wykorzystując kwaśne pH warstwy rogowej naskórka. Substancje aktywne powoli się uwalniają i przenikają do głębokich warstw skóry, podczas gdy cząsteczki Cphasomes pozostają  w warstwie rogowej naskórka. Stopniowo uwalniają wapń i jony fosforu, które są absorbowane przez głębsze warstwy skóry i stanowią dla niej idealne odżywienie. Wapń dodatkowo wzmacnia i przyspiesza regenerację komórek skóry i pomaga w naprawie skóry uszkodzonej.

Kolekcja na miarę

MG Collection to linia pięciu, unikalnych formuł ze skoncentrowanymi składnikami czynnymi, zamkniętymi w sterylnych, szklanych fiolkach. Dwa pierwsze produkty – to substancje najbardziej uniwersalne, które mogą być podawane samodzielnie lub występować w połączeniu z innymi czynnikami aktywnymi w spersolizowanej terapii Dermapen. MG-HA35 to produkt do głębokiego nawilżania i przyspieszania procesów gojenia się skóry (poza dużą dawką kwasu hialuronowego zawiera witaminę C, cynk i pantenol) zaś MG-HA35+ to produkt hamujący objawy starzenia się skóry  ( zawiera kwas hialuronowy, wit. C i E, retionol, peptydy, kwas ferulowy).

Trzy kolejne produkty z kolekcji są ściśle wyspecjalizowane do walki z konkretnymi problemami. Z przebarwieniami i melasmą walczy MG-BL ( bazujący na kwasie hialuronowym, kwasie kojowym, wyciągach z lukrecji i wit. C.)  Aby odwrócić przyspieszyć regenerację blizn przygotowano produkt MG-R.A.S. ( zawiera retinaldehyd, peptydy, witaminy i przeciwutleniacze). Z kolei dla skór problematycznych, trądzikowych i łojotokowych powstał MG-CLR, bogaty w składniki przeciwzapalne, regulujące wydzielanie sebum, redukujące przebarwienia.

Źródło: Revisage


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>