Radiofrekwencja i laser frakcyjny w jednym: szkolenie we wrześniu

Secret DUO to nowa wersja popularnego urządzenia Secret RF 2.0. Secret DUO to kombinacja radiofrekwencji mikroigłowej i frakcyjnego lasera erbowo-szklanego o długości fali 1540nm ze wszystkimi zaletami charakterystycznymi dla urządzeń marki Secret i Creative Ilooda, producenta renomowanych urządzeń dedykowanych medycynie estetycznej, które z powodzeniem rozwiązują problemy pacjentów w kilkudziesięciu krajach na świecie i tysiącach gabinetów

Urządzenie odznaczono certyfikatami medycznymi FDA oraz CE, co potwierdza wysoki poziom jakości. Takie innowacyjne połączenie nieablacyjnych technologii oznacza skuteczność, przy zachowaniu wyjątkowo krótkiego okresu rekonwalescencji w porównaniu z konwencjonalnymi ablacyjnymi laserami frakcyjnymi.

Jak to możliwe?

Nieablacyjne frakcyjne wiązki lasera erbowo-szklanego są koncentrowane w skórze właściwej i kierowane głównie do wody skórnej, co skutkuje ogrzaniem kolagenu i przebudową skóry bez efektu ablacyjnego na warstwie naskórkowej. Ten delikatny proces odnawiania skóry znacznie ogranicza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych w porównaniu z leczeniem laserami ablacyjnymi.

Z kolei zaawansowana mikroigłowa bipolarna technologia RF zapewnia precyzyjną kontrolę energii na regulowanych głębokościach (w zakresie od 0,5 mm do 3,5 mm) za pomocą ergonomicznej medycznej głowicy i szerokiemu asortymentowi igieł nieizolowanych oraz opatentowanych przez producenta igieł półizolowanych (końcówki 10-, 25- oraz 64-igłowe).

Secret DUO to również platforma medyczna RF, która umożliwia stosowanie technik termokoagulacyjnych dzięki innowacyjnej głowicy Smart Cure™ wykorzystującej elektrody igłowe – producent zaprojektował wyjątkowe kaniule do endoliftingu oraz igły do podcinania blizn, zwalczania trądziku i uciążliwych naczynek.

Bezpłatne szkolenie we wrześniu

Firma Euroscalemed, wyłączny dystrybutor urządzenia, zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu w terminie 13-14 września 2021 prowadzonym przez lekarza Gabriela Rucińskiego, podczas którego zostanie przedstawiony przekrój technologii dostępnych m.in. w Secret DUO. W części praktycznej szkolenia uczestnicy wezmą udział w omówieniu procedur i wykonaniu zabiegów dla wskazań głowicy Smart Cure™ i terapii łączonych.

Chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu firma prosi o kontakt mailowy na adres biuro@es-med.pl – Warto się pospieszyć i nie dać wyprzedzić innym chętnym – zachęcają organizatorzy.

Euroscalemd zapewnia, że wszystkie technologie i rozwiązania (możliwe do stosowania w zabiegach jako procedury indywidualne lub łączone) są dostępne w jednym, kompaktowym, designerskim i przystępnym cenowo urządzeniu. Jak podkreśla firma skuteczność leczenia fotostarzenia, zabiegów odmładzających oraz blizn na twarzy i ciele osiąga bardzo wysoki poziom, podobnie jak przyjemność użytkownika, któremu na co dzień przyjdzie obcować z intuicyjnym i czytelnym interfejsem, inteligentnymi procedurami zabiegowymi, ergonomiczną konstrukcją urządzenia i akcesoriów, a w końcu wyraźnie odczuwalną jakością i szybkością pracy.

– Można się o tym przekonać na przykład uczestnicząc we wspomnianym wyżej szkoleniu – zapraszamy! – zachęca Euroscalemed.

Szeroki wachlarz możliwości zabiegowych

Jakich zaś korzyści i efektów mogą się spodziewać pacjenci? Secret DUO umożliwia zastosowanie nowatorskiej terapii, która zapewnia zdecydowanie efektywniejsze leczenie przy minimalnych niedogodnościach i praktycznie braku przestojów w codziennym ich funkcjonowaniu. Pacjenci doświadcząją ciągłej poprawy przez kolejne miesiące po zabiegu z wzrastającą każdego dnia satysfakcją.

Ich skóra zyskuje lepszą strukturę, gładkość, jędrność i zostaje widocznie napięta już w ciągu pierwszego miesiąca, a ostatecznie będzie wyglądała na zdrowszą, młodszą i świeższą.

Secret DUO pozwala również skutecznie leczyć szeroki zakres schorzeń skóry bez ryzyka wystąpienia powikłań, na przykład: pajączków, rozstępów, blizn, aktywnych zmian trądzikowych i wielu, wielu więcej wskazań. Jak zapewnia Euroscalemed Secret DUO to rozsądny sposób na zwiększenie zysków, gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji, bezproblemowej eksploatacji i przepustka do grona topowych gabinetów.

Źródło: Euroscalemed


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>