Kompleksowe podejście do redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania

Masz problem żeby odnaleźć się w gąszczu oferowanych na rynku zabiegów? Przytłacza Cię milion nazw poszczególnych urządzeń do odchudzania a Ty nie wiesz jaki zabieg wybrać aby był naprawdę skuteczny? Vanquish to najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

Dzięki zastosowaniu technologii LAHF (Large Area High-frequency Field – wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości) w trakcie zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełni zautomatyzowany.

Vanquish_unit Fot BTLJak to działa

VANQUISH dzięki technologii LAHF umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF.

Jej częstotliwości różnią się w zależności od tego, do jakiej warstwy mają dotrzeć i są dobrane tak, aby jak najlepiej oddziaływać na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację i nie wpływając na otaczające ją inne tkanki.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu, głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem. W czasie jej działania, skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, a skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjne oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w temperaturze wyższej niż tkanki znajdujące się wokół niej. Przebieg zabiegu  wymaga tylko obecności operatora przy urządzeniu i nadzorowanie pracy systemu, co zapewnia komfort pacjentowi. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. W trakcie pacjentka będzie odczuwała przyjemne ciepło. Zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach co 5-7 dni. Czas trwania pojedynczego zabiegu to około 30 min.

Dla zwiększenia efektu, pięknej skóry na nogach, poprawy napięcia skóry, wygładzenia skóry, ujędrnienia skóry – można zastosować zabieg wykorzystujący falę akustyczną (EAT SkinShock). Jest to zabieg szczególnie polecany dla kobiet z cellulitem i utratą jędrności skóry. Najlepiej wykonywać go w serii po 6-8 sesji, ale jeśli nie mamy czasu warto połączyć go z drenażem limfatycznym (BTL-Lymphastim).

Bieżnia Fot BTLUzupełnienie zabiegów

Bardzo efektywnym uzupełnieniem zabiegów, a jednocześnie formą treningu jest stworzona przez NASA bieżnia antygrawitacyjna ALTER-G. Wykorzystuje ona efekt odciążenia pacjenta (odciążenie nawet do 80% masy ciała) w specjalnej komorze wypełnionej powietrzem pod kontrolowanym ciśnieniem.

Dzięki różnicy ciśnień pacjent staje się lżejszy i unosi się nie odrywając nóg od podłoża. Lżejsze ciało powoduje odciążenie stawów, mięśni i ścięgien, co pozwala ćwiczyć i biegać osobom otyłym. Dzięki takiemu treningowi możemy redukować tkankę tłuszczową z dodatkowym treningiem wzmacniającym mięśnie. Takie kompleksowe podejście sprawia, że efekt jest szybki i zadowalający pacjenta.

Artykuł sponsorowany

Źródło: BTL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
PTMEiAA: Medycyna estetyczna nie dla kosmetyczek

Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przedstawiło stanowisko, z którego wynika, że wykonywanie estetycznych zabiegów lekarskich z wykorzystaniem np. toksyny botulinowej, czy wypełniaczy przez osoby...

Zamknij