Konferencja na 15-lecie Fenice

2016 to dla znanej firmy handlowo-szkoleniowej Fenice rok szczególny. Mija XV lat jej działalności, która wywarła znaczący wpływ na polski rynek medycyny estetycznej

Z okazji piętnastolecia działalności Fenice organizuje jubileuszowe sympozjum, na którym gościć będzie wszystkich swoich najważniejszych zagranicznych wykładowców. Ta wyjątkowa konferencja odbędzie się 11 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance. 

Ilość miejsc na sympozjum jest ograniczona. – Warto się pospieszyć ponieważ kluczowa jest kolejność zgłoszeń na imprezę – radzą organizatorzy.

W programie znajdują się wykłady takich ekspertów jak: dr George V. Oskarbski, dr Rossana Castellana, dr Romulo Mene, prof.  Maurizio Ceccarelli i wielu innych, znanych z sal wykładowych największych konferencji, dotyczących medycyny estetycznej. Tematyka obejmuje zarówno problematykę biostymulacyjną, laserową, jak również kwestie związane z metodami przeciwstarzeniowymi, czy innowacjami w estetyce lekarskiej.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy imprezy są zaproszeni na jubileuszowe przyjęcie, które zacznie się o godz. 20. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

Fenice to jedna z pierwszych firm, funkcjonujących na polskim rynku medycyny estetycznej. Działa od 2001 r., natomiast w 2005 r. powołała do życia Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging. Organizuje szkolenia i spotkania naukowe z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Przez cały rok z inicjatywy Fenice odbywa się szereg wydarzeń zlokalizowanych już nie tylko w Warszawie, ale w wielu ośrodkach w Polsce.

Dzięki współpracy z wieloma ekspertami Fenice wciąż wprowadza na polski rynek nowe techniki oraz szeroką gamę profesjonalnych produktów do zabiegów medycyny estetycznej. Firma od początku stara się wspierać rozwój rynku oraz dbać o zachowanie jak najlepszej jakości usług medycyny estetycznej.

Źródło: Fenice


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>