Aesthetic Concept: Unikalność doświadczenie pasja

AESTHETIC CONCEPT: Proponujemy wyjątkową ofertę produktów dla branży medycznej, jednocześnie skupiając uwagę na propagowaniu wiedzy, organizowaniu cenionych szkoleń praktycznych, dbałością o standardy i podnoszeniu kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze, dr Pierre Nicolau

Aesthetic Concept to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma w branży medycyny estetycznej. Na rynku wyróżnia się nie tylko kompleksową ofertą stworzoną dla nowoczesnych klinik i gabinetów, ale także modelem działania, opartym w dużej mierze na rozwoju, dbałości o detale i skuteczności działania.

Portfolio firmy to rozwiązania znane nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Warto w tym miejscu wspomnieć chociażby o niciach  Aptos, wypełniaczu Ellansé i kosmeceutykach Cebelia. Na szczególne wyróżnienie zasługują nici liftingujące Aptos, już dwukrotnie nagradzane w konkursie Anti-Aging Beauty Trophy za najbardziej spektakularną rekonstrukcję twarzy oraz najlepsze nici liftingujące.

Kolejną świetnie odbieraną pozycją przez rynek estetyczny jest wypełniacz biostymulujący Ellansé, który pomaga w naturalny sposób nie tylko walczyć z procesami starzenia, ale także im zapobiegać. Ochronę przed zabiegiem i szybką rekonwalescencję po oraz wydłużenie efektów terapeutycznych gwarantuje Państwa pacjentom francuska marka Cebelia.

To oczywiście nie wszystko. Kolejne pozycje z oferty Aesthetic Concept w szczególny sposób wpływają na komfort pracy lekarzy i zadowolenie pacjentów. Mowa tu o wysokiej jakości fotelach włoskiej marki Lemi oraz  asystentach wiarygodności  zabiegowej,  jakimi są aparat 3D LifeViz  Infinity oraz Mini – trójwymiarowy system do wykonywania zdjęć, analizy dermatologicznej i symulacji zabiegowej.

APTOS

Hit medycyny estetycznej. Jedyne nici na rynku, które faktycznie liftingują, a nie tylko rewitalizują, wyróżniają się szerokim spectrum zastosowań, a także budową samego produktu, m.in. posiadają opatentowany system wypustów oraz wyjątkową technologię implantacji.

To metoda oparta na innowacyjnych rozwiązaniach, a wysoką efektywność zabiegową zawdzięcza długoletnim badaniom naukowym i doświadczeniu twórcy technik liftingu za pomocą nici, założyciela firmy APTOS – dr Marlena Sulamanidze.

APTOS to jednak nie tylko poprawa urody, ale też przywracanie funkcji życiowych, czego potwierdzeniem niech będzie chociażby przyznana w ostatnim czasie nagroda Anti-Aging & Beauty Trophy za najbardziej spektakularną rekonstrukcję twarzy u pacjenta z porażeniem nerwu twarzowego.

ELLANSÉ

Pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych, która dzięki swym właściwościom, nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale stymuluje produkcję własnego kolagenu, aby prawdziwie walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia w obszarze twarzy i dłoni.

W rezultacie w sposób stopniowy i długotrwały zapewniają naturalny młody wygląd.

CEBELIA

Francuska linia kosmeceutyków Cebelia, opracowana przez Laboratorium d’Anjou, przeznaczona dla pacjentów korzystających z dobrodziejstw zabiegów medycyny estetycznej.

Opatentowane formuły, skutecznie skracają proces rekonwalescencji pozabiegowej. Przyspieszają gojenie wszelkiego typu ran powstałych na skutek przepro-wadzonych operacji estetycznych, iniekcji, czy zabiegów laserowych, a także redukują i korygują obrzęki i zasinienia. Doskonale przedłużają  efekty podjętych terapii.

LIFEVIZ®

Kompaktowe, przenośne urządzenie, działające w technologii 3D , przeznaczone do wykonywania medycznych zdjęć zabiegowych twarzy i ciała, ze specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym!

Utrwala skuteczność zabiegową, generuje raporty wyników pomiarów parametrów skóry, dokonuje analizy porównawczej przed i po zabiegu, tworzy realistyczną rekonstrukcję obrazu w trójwymiarze i pozwala zwizualizować efekty planowanego zabiegu!

LEMI

Fotele zabiegowe dedykowane dla sektora medycyny estetycznej, kosmetologii, ginekologii, podologii oraz wielofunkcyjne leżanki do Spa & Wellness. Wśród produktów LEMI na pierwszy plan wysuwa się doskonała ergonomia i funkcjonalność, co ma bezpośredni wpływ na komfort pracy lekarza, zwłaszcza podczas długich i stresujących procedur.

Nie bez znaczenia jest również włoski design, charakteryzujący się elegancją i oryginalną kolorystyką, a także wysoką jakością zastosowanych materiałów. Warto podkreślić, że każdy fotel można rozbudować w oparciu o szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego.

Artykuł sponsorowanu

Źródło: Aesthetic Concept

Więcej informacji:

AESTHETIC CONCEPT

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa

tel. +48 22 415 67 92, +48 668 040 694

biuro@aestheticconcept.pl

www.aestheticconcept.com.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>