Do gabinetu medycyny estetycznej po ciąży?

Ceną za macierzyństwo bywają nieżadko rozstępy i blizny. Z takimi mankamentami radzą sobie jednak lekarze medycynye estetycznej.

Zdaniem lekarzy wiele mankamentów estetycznych, np. blizny, nawet te po cesarskim cięciu, można zniwelować przy użyciu lasera – informuje portal wp.pl.

Według Magdaleny Opadczuk, lekarza, założycielki warszawskiego centrum medycyny estetyczej Carpe Diem zabiegi laserowe są o tyle wygodne, że karmienie piersią, nie jest w ich przypadku przeciwwskazaniem.

Program, który medycyna estetyczna może zaoferować kobiecie po ciąży obejmuje m.in. także zabiegi związane z rewitalizacją skóry twarzy. Można też pomyśleć o sylwetce i  skorzystać z konsultacji z trenerem personalnym, który podpowie, jak poprawić gorszą po ciąży kondycję. 

W ofercie medycyna estetyczna ma też np. zabiegi z użyciem lasera diodowego I-lipo ultra przeznaczone do walki z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem.

Ważne mogą się okazać także porady dietetyczne. Jeśli pojawiły się problemy skórne, lekarz medycyny estetycznej może zaproponować konsultację z dermatologiem.

Źródło: www.kobieta.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Badania nt. otyłości: Polacy wcale nie chcą być szczupli?

Według Polaków szczupła i wysportowana sylwetka jest jednym z głównych atrybutów ładnego wyglądu. Jednak chociaż 47 proc. polskiego społeczeństwa ma nadwagę, aż 82 proc. deklaruje...

Zamknij