Do gabinetu medycyny estetycznej po ciąży?

Ceną za macierzyństwo bywają nieżadko rozstępy i blizny. Z takimi mankamentami radzą sobie jednak lekarze medycynye estetycznej.

Zdaniem lekarzy wiele mankamentów estetycznych, np. blizny, nawet te po cesarskim cięciu, można zniwelować przy użyciu lasera – informuje portal wp.pl.

Według Magdaleny Opadczuk, lekarza, założycielki warszawskiego centrum medycyny estetyczej Carpe Diem zabiegi laserowe są o tyle wygodne, że karmienie piersią, nie jest w ich przypadku przeciwwskazaniem.

Program, który medycyna estetyczna może zaoferować kobiecie po ciąży obejmuje m.in. także zabiegi związane z rewitalizacją skóry twarzy. Można też pomyśleć o sylwetce i  skorzystać z konsultacji z trenerem personalnym, który podpowie, jak poprawić gorszą po ciąży kondycję. 

W ofercie medycyna estetyczna ma też np. zabiegi z użyciem lasera diodowego I-lipo ultra przeznaczone do walki z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem.

Ważne mogą się okazać także porady dietetyczne. Jeśli pojawiły się problemy skórne, lekarz medycyny estetycznej może zaproponować konsultację z dermatologiem.

Źródło: www.kobieta.wp.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>