Laser and Energy Day już we wrześniu

Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) zaprasza na drugą, z cyklu spotkań naukowo-szkoleniowych, konferencję tematyczną. Wydarzenie zatytułowane “Laser and Energy Day” odbędzie się 16 września w hotelu Marriott w Warszawie.

Doktor Magdalena Korwin i doktor Joanna Czuwara podczas Konferencji Toksyny. 13 maja, 2023 r., hotel Marriott w Warszawie Fot. PTMEiAA

Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) zaprasza na kolejną tematyczną konferencję naukowo-szkoleniową. Tym razem zorganizowaną wokół zagadnień związanych z laserami oraz technologiami, wykorzystującymi inne formy energii, niż światło w zabiegach estetycznych.

Poprzednie tematyczne wydarzenie, które odbyło się w stolicy, poświęcone było toksynie botulinowej. Wykłady prowadzono wówczas przy pełnej sali, a wejściówki skończyły się na długo przed konferencją. Zorganizowano ją we współpracy z światowymi producentami toksyn: Allergan Aesthetics a division of Abbvie, Galderma, Merz Aesthetics, Croma Pharma. Pojawili się zagraniczni wykładowcy dr Koenraad de Boulle (Belgia), dr Beatriz Molina (Wielka Brytania).

Jak zapowiadają organizatorzy w konferencji “Laser and Energy Day”, która odbędzie się 16 września w hotelu Marriott w Warszawie, wezmą udział uznani polscy i światowi eksperci w dziedzinie laseroterapii. Będzie również możliwość praktycznego zapoznania się z urządzeniami.

W programie planowane są takie tematy jak laseroterapia w świetle Evidence Based Medicine, czy innowacyjne zastosowania laserów. Omówione mają być także zabiegi łączone w obrębie twarzy. Wśród ważnych tematów ma się pojawić leczenie zmian naczyniowych.

Organizatorzy zapowiadają, że będą też omawiane nowe wskazania zabiegowe. Nie zabraknie bardzo popularnego na wielu konferencjach tematu powikłań. Eksperci będą mówić jak komplikacjom po zabiegach z zakresu laseroterapii zapobiegać oraz jak je leczyć.

Jak informują organizatorzy w ramach opłaty lekarze otrzymają pełen pakiet konferencyjny w tym dwie przerwy kawowe i lunch oraz materiały. Szczegółowy program zostanie wkrótce ogłoszony na stronie PTMEiAA, gdzie można się również zarejestrować na wydarzenie www.ptmeiaa.pl

Źródło: PTMEiAA/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>