Rynek estetyczny: Rusza prenumerata on-line

Prenumerata roczna obejmuje 4 kolejne wydania kwartalnika „Rynek estetyczny”, dostęp do najnowszego i archiwalnych numerów magazynu w formie elektronicznej, oraz możliwość otrzymywania comiesięcznego newslettera z najciekawszymi informacjami, pojawiającymi się na portalu www.rynekestetyczny.pl w okresie trwania prenumeraty.

logo_mini_rynekestetyczny w ciągu ostatnich lat funkcjonowania zyskał sobie zasłużoną reputację opiniotwórczego portalu i periodyku wśród lekarzy profesjonalnie zajmujących się medycyną i dermatologią estetyczną. Sięga po to medium także coraz więcej kosmetologów, poszukujących wiarygodnych informacji o zabiegach estetycznych.

Magazyn “Rynek estetyczny”, który od 13 stycznia można już zamawiać on-line, jest chwalony w środowisku za podejmowanie ciekawych i trudnych tematów . Przypomnijmy, że ma on swoje wydanie papierowe, jak również publikowany jest w formie elektronicznej.

Jest to wyjątkowe połączenie, które sprawia, że docieramy zarówno prosto na biurka lekarzy, jak i na skrzynki mailowe ponad 6 tys. komputerów osób profesjonalnie zajmujących się zabiegami estetycznymi – podkreśla Sylwia Bolland, product manager magazynu i portalu “Rynek estetyczny”.

Razem z branżą

Uczestniczymy w najważniejszych polskich wydarzeniach, dotyczących środowisk, związanych z medycyną estetyczną – podkreśla Katarzyna Klimont, dyrektor i redaktor naczelna magazynu i portalu.

“Rynek Estetyczny” jako patron medialny wspiera od 2011 r. m. in. Kongresy Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Kongresy Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, a także Konferencje Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Na  imprezach tych magazyn “Rynek Estetyczny” trafiał do rąk osób bezpośrednio zainteresowanych wykonywaniem zabiegów oraz rozwojem swoich gabinetów i placówek estetycznych.

Staramy się nawiązywać kontakty z wieloma środowiskami, które zajmują się zabiegami estetycznymi w całej Polsce – przypomina Sylwia Bolland. Magazyn i portal patronuje wielu regionalnym wydarzeniom związanym z branżą m. in.  w Łodzi, w Krakowie, na Śląsku, na Pomorzu.

Ciekawie i praktycznie

Warto zauważyć, że “Rynek Estetyczny” to platforma wymiany doświadczeń, dotyczących praktycznego wymiaru prowadzenia gabinetów estetycznych. – Chodzi zarówno o rozwiewanie wątpliwości formalnych, jak i o informacje biznesowe z firm, z rynku, czy wreszcie opisywanie doświadczeń samych lekarzy w pracy różnymi materiałami i narzędziami – tłumaczy Katarzyna Klimont.

W każdym numerze magazynu pojawiają się takie działy jak: materiały, technologie, prawo, zarządzanie i finanse. Co za tym idzie każdy numer zawiera przynajmniej jeden tekst na temat doświadczeń lekarzy w pracy laserami, czy urządzeniami IPL. Każdy numer opisuje również zagadnienia związane z używaniem popularnych materiałów takich jak: kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, hydroksyapatyt wapnia, kwas polimlekowy, czy osocze bogatopłytkowe.

Osoby profesjonalnie zajmujące się zabiegami estetycznymi w każdym numerze znajdą też przydatne dla siebie informacje związane z branżą, a także z ekonomicznym, czy prawnym wymiarem prowadzenia gabinetu estetycznego.

Rozmawiamy z prawnikami, ekonomistami, czy ekspertami z zakresu medycyny – informuje redaktor naczelna.

Jak zamówić logo_mini_rynekestetyczny

Aby zaprenumerować magazyn “Rynek estetyczny”, wystarczy podążać za wskazówkami na stronie. Po kliknięciu ikony Prenumerata-ikona-150x150 system poprowadzi przez proces rejestracji i zamówienia. Potwierdzenie zamówienia przesłane zostanie na wskazany adres
 e-mail.

Prenumerata jest uruchamiana po zanotowaniu wpłaty na koncie wydawcy (firma FIRST) najpóźniej jeden tydzień przed wydaniem numeru. Wyjątkiem jest numer „styczeń 2014 r.”, który zostanie objęty roczną prenumeratą w przypadku zamówienia złożonego do 31 stycznia 2014 r.

Roczna prenumerata obejmuje 4 kolejne numery pisma i może rozpocząć się od dowolnego wydania, w zależności od momentu, w którym zostanie złożone zamówienie. Wydania kwartalnika planowane są w styczniu, na początku marca, w maju oraz w drugiej połowie września.

Koszty wysyłki prenumeraty pokrywa wydawca magazynu – firma FIRST, natomiast koszt prenumeraty wynosi: 50 zł + 5% VAT, czyli 52,50 zł.

Rejestracja i zamówienie

Prenumerata-ikona-150x150

 


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>