Croma będzie promować “Princess Academy”

Placówka i centrum szkoleniowe Croma Pharma Polska funkcjonuje w Warszawie pod nazwą Princess Academy od listopada zeszłego roku, jednak na wiosnę firma zamierza szerzej promować to miejsce.

Jak informuje w rozmowie z portalem rynekestetyczny.pl Artur Gajewski, brand manager Croma-Pharma Polska, na wiosnę planowane jest oficjalne otwarcie placówki z udziałem mediów.

– Myślę, że w grę wchodzą okolice 16-18 kwietnia – mówi nam Gajewski zastrzegając jednocześnie, że termin ten może ulec zmianie.

Jak dowiedział się portal rynekestetyczny.pl wkrótce Croma zamierza też zaprosić do promocji Princess Academy kilka znanych osób. Rozmowy na temat ewentualnej współpracy trwają.

Placówka zabiegowa firmy funkcjonuje na ul. Pięknej w Warszawie już od listopada zeszłego roku. Do współpracy zaproszono m. in.: dr n. med. Lubomira Lembasa – chirurga plastyka, związanego również z Kliniką Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego oraz ze Szpitalem Lux Med w Warszawie, czy dr Izabelę Lenartowicz – właścicielkę Med Estetica w Katowicach.

Jak mówi nam Artur Gajewski mimo, że do tej pory Croma nie prowadziła znaczącej aktywności promocyjnej, to gabinet Princess Academy cieszy się zainteresowaniem pacjentek. – Utrzymuje się z działalności medycznej – zapewnia.

Podkreśla jednocześnie, że stołeczna placówka spełnia też, a może przede wszystkim, funkcję centrum szkoleniowego.

– Planowaliśmy stworzyć miejsce, gdzie będziemy prowadzić szkolenia. Chodziło też o to, aby było gdzie spotkać się z prasą, zorganizować konferencję, zrealizować materiał filmowy – tłumaczy Artur Gajewski. – To się już dzieje – dodaje.

Jak informuje na Pięknej odbyło się już szereg szkoleń dla lekarzy. Dodaje, że są to na ogół zajęcia praktyczne w małych grupach. – Taka była idea tej aktywności – wyjaśnia brand manager Croma-Pharma Polska.

Przypomnijmy, że otwarta w Warszawie Princess Academy to druga, po Wiedniu, tego typu inwestycja firmy. W czerwcu 2011 r. powstała w Wiedniu podobna placówka o nazwie Croma Academy.

Croma działa w Polsce od 2005 r. Jest aktywna w trzech dziedzinach: medycynie estetycznej, okulistyce i ortopedii. Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to flagowa w jej ofercie jest gama produktów opartych na kwasie hialuronowym, przeznaczonych do profesjonalnych zabiegów: wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy, czy mezoterapia skóry.

 

Źródło: Daniel Mieczkowski/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>