Sposób na wymarzone ciało

Gabinety medycyny estetycznej od dawna oferują metody wyszczuplania i modelowania sylwetki. Do tej pory jednak większość tego typu zabiegów kierowana była do osób zmagających się z niewielkimi defektami ciała. Znamy już sposób na zwalczanie miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i skutecznie usunięcie nawet najbardziej opornego cellulitu. Jaki? Wyjaśniają eksperci z “Kliniki La Perla”

Najlepszą receptą na piękną i smukłą sylwetkę jest po prostu zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna. Nie zawsze jednak pozwalają one wymodelować ciało tak, aby efekt był w pełni zadowalający. Trudna do usunięcia, głęboko zlokalizowana tkanka tłuszczowa jest problemem, z którym czasem nie radzą sobie nawet najbardziej zaawansowane programy ćwiczeń. Nie każdy też ma czas i ochotę, by uczynić z siłowni drugi dom. Jaka jest alternatywa?

Liposukcja ultradźwiękowa to znany sposób walki z nadmiernie odkładającą się tkanką tłuszczową. Ta bezpieczna i przynosząca widoczne rezultaty technologia obecna jest coraz częściej również w polskich gabinetach medycyny estetycznej. Efekty, jakie zapewnia, sprawiają, że dla wielu osób może to być idealne rozwiązanie, aby kształtować sylwetkę w określony sposób.

Jeszcze większe możliwości

Współczesna medycyna estetyczna to coraz częściej doskonałe uzupełnienie diet i ćwiczeń w domowym zaciszu lub na siłowni. Wiele pacjentów przekonuje się, że jeden szybki i nieinwazyjny zabieg może przynieść spektakularne efekty, możliwości najnowszej technologii są imponujące – mówi Kalina Ben Sira, założycielka i prezes “Kliniki La Perla”.

Aby zapewnić pacjentom najlepsze efekty, w naszej “Klinice La Perla” do modelowania sylwetki polecamy zabieg Scizer, oferujący jeszcze większe możliwości – przekonuje. Jak tłumaczy zabieg przeznaczony jest dla osób pragnącym pozbyć się uporczywie zalegającej tkanki tłuszczowej i mocno zaawansowanego cellulitu.

Dodaje , że zastosowana w urządzeniu technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) pozwala lekarzowi na przeprowadzenie precyzyjnego i bezbolesnego zabiegu.

Jak to działa?

Wysoce zaawansowana technologia skoncentrowanej fali ultradźwiękowej podgrzewa wybrane partie skóry, powodując obkurczanie tkanki i tworząc mikrouszkodzenia w komórkach, co stymuluje proces regeneracji i produkcję zupełnie nowego kolagenu – wyjaśnia Estera Wojtczuk, główny kosmetolog “Kliniki La Perla”.

Według niej wyjątkowa skuteczność zabiegu Scizer to m.in. zasługa specjalnej głowicy.  – To innowacyjna technologia jednolitego skanowania, która emituje wiązkę o absolutnym i jednorodnym widmie – tłumaczy i dodaje, że wbudowana technologia chłodzenia chroni skórę przed nadmierną ilością ciepła.

– Dzięki temu nie ma konieczności stosowania przed całą procedurą znieczulenia – zauważa Estera Wojtczuk.

Efekty mówią same za siebie

Już jeden zabieg wystarcza, by zobaczyć znaczącą i trwałą różnicę w wyglądzie ciała – mówi główna kosmetolog “Klinika La Perla”. – Następnie, stopniowo przez około trzy miesiące, osiągnięte rezultaty pogłębiają się i polepszają – opowiada.

Tłumaczy, że tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, skóra wygładzona i ujędrniona. – Scizer polecany jest do wyszczuplania i wygładzania brzucha – zarówno górnej, jak i dolnej części – boczków, fałd na plecach i biodrach, pośladków i ud – wylicza Estera Wojtczuk. – Jest doskonałym uzupełnieniem diety i aktywności fizycznej – dodaje.

Źródło: Klinika La Perla


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>