7000 osób na targach LNE w Krakowie

W 32. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE, które odbyły się w listopadzie 2015 r. w Krakowie wzięło udział – według informacji organizatorów – ponad 7000 osób. To ważne wydarzanie dla branży “beaty”, w szczególności dla kosmetyczek i kosmetologów.

Te 7000 osób, zainteresowanych branżą „beauty”, miało okazję w weekend 14 i 15 listopada odwiedzić stoiska w sumie 190 wystawców, zlokalizowanych w hali Expo Kraków. Organizatorzy podają też, że wykładom oraz prezentacjom w części merytorycznej kongresu przysłuchiwało się i przyglądało około 5000 kosmetyczek i kosmetologów.

Mieli oni okazję spotkać się w sumie z 60 wykładowcami, prezentującymi wiedzę z bardzo różnorodnych dziedzin. Jak informują organizatorzy po raz pierwszy Polskę odwiedziły międzynarodowe gwiazdy makijażu: awangardowy Beni Durrer (Niemcy), niezwykle ceniona wśród profesjonalistów Elisa Calcinari (Włochy) oraz międzynarodowy trener marki Kryolan Emilie Guillermin (Belgia).

Na kongresowej scenie zadebiutował pochodzący z Peru masażysta Hector Villafuerte. Organizatorzy nie kryli zadowolenia z tego, że jeden ze specjalnych wykładów poprowadziła osobista stylistka OSA – Monika Jurczyk.

W listopadzie po raz pierwszy na kongresie wystąpili: dr Marek Wasiluk, dr Anna Żmijewska, Magdalena Machlarz, Carlos Gonzales (Hiszpania) i Grzegorz Herbinger (Wielka Brytania). Po raz kolejny natomiast pojawili się tacy wykładowcy jak: dr Artur Markowski, dr Paweł Piątkowski, dr n. med. Krzysztof Krupka, Magdalena Rogóż, Marta Mieloszyk-Pawelec, Beata Bojda, Dorota Kornaszewska-Skrzyszowska, Magdalena Hafezi-Chojecka, Andrzej Piotrowski i wielu innych osób z branży „beauty”.

Warto dodać, że podczas listopadowej edycji kongresu magazyn LNE świętował swoje 20-lecie w Polsce. Już za kilka miesięcy na sympatyków branży czeka kolejna dawka wiedzy i nowości w Krakowie. Organizatorzy już zapraszają na 33. Kongres LNE 16-17 kwietnia.

Źródło: rynekestetyczny.pl/LNE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Odznaczenie PTL dla lekarza medycyny estetycznej

To pierwszy taki przypadek, że osoba zajmująca się medycyną estetyczną otrzymała najwyższe odznaczenie Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Pod koniec 2015 r. medal Gloria Medicinae, który jest...

Zamknij