7000 osób na targach LNE w Krakowie

W 32. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE, które odbyły się w listopadzie 2015 r. w Krakowie wzięło udział – według informacji organizatorów – ponad 7000 osób. To ważne wydarzanie dla branży “beaty”, w szczególności dla kosmetyczek i kosmetologów.

Te 7000 osób, zainteresowanych branżą „beauty”, miało okazję w weekend 14 i 15 listopada odwiedzić stoiska w sumie 190 wystawców, zlokalizowanych w hali Expo Kraków. Organizatorzy podają też, że wykładom oraz prezentacjom w części merytorycznej kongresu przysłuchiwało się i przyglądało około 5000 kosmetyczek i kosmetologów.

Mieli oni okazję spotkać się w sumie z 60 wykładowcami, prezentującymi wiedzę z bardzo różnorodnych dziedzin. Jak informują organizatorzy po raz pierwszy Polskę odwiedziły międzynarodowe gwiazdy makijażu: awangardowy Beni Durrer (Niemcy), niezwykle ceniona wśród profesjonalistów Elisa Calcinari (Włochy) oraz międzynarodowy trener marki Kryolan Emilie Guillermin (Belgia).

Na kongresowej scenie zadebiutował pochodzący z Peru masażysta Hector Villafuerte. Organizatorzy nie kryli zadowolenia z tego, że jeden ze specjalnych wykładów poprowadziła osobista stylistka OSA – Monika Jurczyk.

W listopadzie po raz pierwszy na kongresie wystąpili: dr Marek Wasiluk, dr Anna Żmijewska, Magdalena Machlarz, Carlos Gonzales (Hiszpania) i Grzegorz Herbinger (Wielka Brytania). Po raz kolejny natomiast pojawili się tacy wykładowcy jak: dr Artur Markowski, dr Paweł Piątkowski, dr n. med. Krzysztof Krupka, Magdalena Rogóż, Marta Mieloszyk-Pawelec, Beata Bojda, Dorota Kornaszewska-Skrzyszowska, Magdalena Hafezi-Chojecka, Andrzej Piotrowski i wielu innych osób z branży „beauty”.

Warto dodać, że podczas listopadowej edycji kongresu magazyn LNE świętował swoje 20-lecie w Polsce. Już za kilka miesięcy na sympatyków branży czeka kolejna dawka wiedzy i nowości w Krakowie. Organizatorzy już zapraszają na 33. Kongres LNE 16-17 kwietnia.

Źródło: rynekestetyczny.pl/LNE


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>