Enel-Med wchodzi w medycynę estetyczną

Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med zdecydowała się na otworzenie w centrum Warszawy placówki, zajmującej się medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Nazwano ją Estell i zlokalizowano w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego w budynku Senator. Jak dowiedział się portal rynekestetyczny.pl inwestycja w sprzęt medyczny do nowej placówki kosztowała firmę około 2,5 mln zł

Olivier Janiak - prowadzący galę otwarcia Estell; Jacek Rozwadowski - wiceprezes Enel-Med Fot. Baranowski Michał/AKPA
Olivier Janiak – prowadzący galę otwarcia Estell; Jacek Rozwadowski – wiceprezes Enel-Med Fot. Baranowski Michał/AKPA

Uroczysta gala z okazji otwarcia Estell odbyła się w Warszawie 21 listopada. Jak wyjaśniano nowa marka Enel-Medu to odpowiedź na współczesne potrzeby kobiet i mężczyzn, dla których wygląd zewnętrzny jest ważnym elementem życia prywatnego i zawodowego.

Doświadczony manager i pieniądze

Mam osobistą ambicję, aby Estell była miejscem wyjątkowym, w którym pacjenci będą realizowali swoje marzenia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo medyczne, a wszystkie oferowane zabiegi będą indywidualnie dobierane do potrzeb pacjentów – mówiła Beata Krakowska, dyrektor generalna nowej placówki.

Jak dowiedział się portal rynekestetyczny.pl Beata Krakowska od około 8 lat kieruje różnego rodzaju placówkami medycznymi. Od 7 lat pełni funkcję dyrektora ds. stomatologii w Centrum Medycznym Enel-Med. Jest odpowiedzialna za strategię rozwoju tej części biznesu sieci, za sprzedaż i operacyjne funkcjonowanie ponad 40 gabinetów stomatologicznych w całej Polsce. Teraz zajmie się rozwojem marki Estell.

Beata Krakowska podkreślała, że kadra lekarska nowej placówki będzie spełniać potrzeby klientów, dotyczące poprawy estetyki twarzy i ciała. Ambicją dyrektor jest oferowanie wysokiego medycznego poziomu usług. Zapewnia, że będzie dbać także o wysoką jakość stosowanych materiałów i preparatów oraz nowoczesny sprzęt. Jak dowiedział się portal rynekestetyczny.pl skala inwestycji w sprzęt do nowej placówki Enel-Medu to około 2,5 mln zł.

Podczas oficjalnego otwarcia kliniki medycyny estetycznej Estell goście mieli m. in. okazję wysłuchać koncertu Anity Lipnickiej z zespołem Fot. Baranowski Michał/AKPA
Podczas oficjalnego otwarcia kliniki medycyny estetycznej Estell goście mieli m. in. okazję wysłuchać koncertu Anity Lipnickiej z zespołem Fot. Baranowski Michał/AKPA

Lekarze z certyfikatami

Wszyscy lekarze mają certyfikat lekarza medycyny estetycznej lub są w trakcie zdobywania certyfikatu. Są to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, które ciągle doskonalą swoje umiejętności na szkoleniach krajowych i zagranicznych – zapewniała dziennikarzy “Rynku estetycznego” Beata Krakowska.

Z naszych ustaleń wynika, że wspomniane przez dyrektor Estell dokumenty to certyfikaty i dyplomy znanych w branży uczelni i organizacji: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie medycyny estetycznej.

Barbara Krakowska informowała nas też, że kosmetolodzy, pracujący w Estell posiadają wieloletnie doświadczenie, wykształcenie wyższe w dziedzinie kosmetologii oraz ukończyli liczne specjalistyczne szkolenia.

Kompleksowa oferta

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, Estell oferuje klientom wiele zabiegów z zakresu pielęgnacji ciała, modelowania owalu twarzy, modelowania sylwetki, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów czy odmładzania skóry. Będą się tam również odbywały konsultacje w zakresie chirurgii plastycznej.

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa medycznego pacjentów operacje będą wykonywane w Szpitalu Centrum – informuje Beata Krakowska. Szpital Centrum to drugi szpital Enel-Med w stolicy, zlokalizowany przy al. Solidarności 128 na Woli. Wyposażony jest w dwie sale operacyjne, salę pooperacyjną oraz 28 łóżek w klimatyzowanych pokojach z TV, telefonem, dostępem do internetu oraz z łazienkami, dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A istnieje od 1993 r.. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, pięć specjalistycznych przychodni przyzakładowych oraz dwa szpitale w Warszawie – wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 r. i otwarty w 2012 r. Szpital Centrum.

Ogólnopolska sieć obejmuje również ponad 1100 placówek partnerskich w całej Polsce. Zespół Enel-Med liczy obecnie około 2000 osób, w tym około 1000 lekarzy i 500 pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług sieci korzysta ponad 300 tys. pacjentów.


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>