Klinika La Perla: 11 placówka w sieci

W marcu sieć placówek, oferujących zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej „Klinika La Perla” przekroczyła 10 lokalizacji. Jedenasta została otwarta w ciekawym miejscu – w Domu Mody Klif w Warszawie

Mamy nadzieję, że klientki docenią nasze wyjątkowe menu zabiegowe, dostępność tak wielu skutecznych i sprawdzonych technologii anti-aging oraz nasze 18-letnie doświadczenie – mówiła podczas otwarcia nowej placówki Kalina Ben Sira, prezes i założycielka “Kliniki La Perla”. Zaznaczyła, że ze względu na specyficzną lokalizację nie będzie w Klifie chirurgii plastycznej, choć zwykle takie zabiegi są w sieci dostępne.

Nowa lokalizacja, to ukłon w stronę kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby poczuć się wyjątkowo oraz myślą o zabiegach, które dają doskonałe efekty w krótkim czasie – mówiła Kalina Ben Sira, która sieć centrów z medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną rozwija już od 18 lat. W tym czasie powstały 4 placówki w Warszawie, dwie zlokalizowane przy SPA w okolicach Warszawy oraz po jednej w Rzeszowie, Krakowie, Zakopanem i Bolesławcu.

Podczas otwarcia jedenastej placówki w Domu Mody Klif Kalina Ben Sira zwracała uwagę, że na przestrzeni 18 lat wiele się zmieniło. – Te wszystkie lata nauczyły nas jednego, że musimy podążać za zmianami, za tym jak świat zmierza do przodu – stwierdziła i dodała, że brak czasu jest obecnie bolączką wielu aktywnych ludzi. Stąd wybór najnowszej lokalizacji oraz dobór zabiegów, które mają pozwolić na uzyskanie dobrych efektów w krótkim czasie i z minimalnym dolegliwościami pozabiegowymi.

Skupiać się będziemy jak zawsze na medycynie estetycznej, na zabiegach Hi-Tech – informowała Kalina Ben Sira i dodała, że pojawi się wiele nowości a specjalnością tego miejsca będą zabiegi w okolicy oka. Dlaczego?

To właśnie wokół oczu skóra starzeje się najszybciej, dlatego dbanie o te okolice wpływa absolutnie na nasz wizerunek.  Piękne zadbane oko u kobiety może odjąć jej naprawdę wiele lat – tłumaczyła szefowa „Kliniki La Perla”. Jak informowała w nowej lokalizacji będzie specjalnie przygotowana oferta “All for your eyes”, obejmująca medycynę estetyczną, zabiegi Hi-Tech i nowoczesną kosmetykę.

Kalina Ben Sira polecała procedury endermologiczne. Przekonywała, że jest to sprawdzony zabieg, który z dobrymi efektami jest wykonywany od 20 lat a stosowana technologia ma od dawna certyfikat FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków – The US Food and Drug Administration). Jak podkreślała placówka ma do zaproponowania zarówno najnowszą Endermologię, jak i zabieg Icoone, który oprócz masażu endermologicznego również posiada wbudowany laser.

Jesteśmy chyba jedyną placówką w Polsce, która te dwie technologie ma pod jednym dachem. Zdecydujemy za jakiś czas, który z tych sprzętów tutaj zostanie na stałe, gdyż chcemy aby nasi pacjenci te technologie porównali i zobaczyli jak te zabiegi działają – tłumaczyła Kalina Ben Sira.

Jak zapewniała w nowej placówce będzie też klasyka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, czyli przeciwzmarszczkowe iniekcje z toksyny botulinowej oraz kwas  hialuronowy. – Proponujemy również zabiegi na ciało. Idzie wiosna, im cieplej się robi tym bardziej zaczynamy odsłaniać ciało i okazuje się, że powinniśmy coś z tym ciałem więcej zrobić – zachęcała szefowa “Kliniki La Perla”.

Wśród gości otwarcia nowej placówki w stołecznym Domu Mody Klif 15 marca znaleźli się liczni dziennikarze, a także osoby znane z mediów m.in. Natasza Urbańska, Anna Mucha, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, czy Jarosław Szado.

Źródło: rynekestetyczny.pl/Klinika La Perla


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>