Karnety VIP na Kongres LNE dla prenumeratorów “Rynku estetycznego”

5 karnetów VIP na Kongres LNE w Krakowie rozlosujemy wśród prenumeratorów „Rynku Estetycznego”, którzy zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu oraz wśród gabinetów i osób, które do 26 marca zamówią i opłacą prenumeratę „Rynku Estetycznego”. Wystarczy wysłać mailem chęć wziecia udziału w losowaniu.

Odbywające się dwa razy w roku Kongresy LNE za każdym razem przyciągają ponad 5000 profesjonalistów z tzw. branży “beauty”. W formule Kongresu LNE mieści się zarówno konferencja (wykłady, panele dyskusyjne, pokazy masażu), Sympozjum Podologiczne, Forum Manicure-Pedicure, jak i premierowe prezentacje firmowe. Targi goszczą za każdym razem ponad 100 wystawców.

Podczas wiosennej edycji (5-6 kwietnia) można spodziewać się wykładowców z Polski, Francji, Rosji, Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii. Impreza odbywa się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Aby wziąć udział w losowaniu karnetów VIP na wiosenny Kongres LNE (5-6 kwietnia) wystarczy być prenumeratorem “Rynku estetycznego” lub zamówić i opłacić prenumeratę do 26 marca oraz wysłać mail z danymi korespondencyjnymi z hasłem LNE w tytule na adres: prenumerata@rynekestetyczny.pl

Zapraszamy!

Więcej szczegółow dotyczących Kongresu LNE można znaleźć na stronie organizatora www.kongres.lne.pl

Tutaj można pobrać: Program 29. Kongresu LNE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rynek estetyczny: nowy numer już dostępny

W nowym numerze "Rynku estetycznego", który był pozytywnie komentowany na Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) znowu porcja przydatnych informacji, cennych doświadczeń lekarzy i głosów...

Zamknij