Nowa marka profesjonalnych kosmetyków

Produkty do pielęgnacji skóry marki SkinMedica, która jest częścią koncernu Allergan, są już dostępne na polskim rynku.

Marka SkinMedica, którą producent pozycjonuje w Polsce w segmencie ekskluzywnych produktów do pielęgnacji skóry, już od ponad 10 lat obecna jest w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Profesjonalna linia kosmetyczna tej marki dostępna jest również w ponad 30 innych krajach.

Produkty SkinMedica, które właśnie wchodzą na polski rynek, zostały zaprezentowane pod koniec 2013 r. na specjalnym spotkaniu prasowym. W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki jest firma Aesthemed Ltd. Warto dodać, że w 2013 r. marka dołączyła do koncernu Allergan, który jest doskonale znany z opracowywania i wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, stosowanych w medycynie estetycznej oraz okulistyce, czy neurologii.

Jak zapewnia producent, SkinMedica to innowacyjne, opracowane naukowo i klinicznie sprawdzone produkty do pielęgnacji skóry. Ich działanie opiera się na starannym dobieraniu składników – począwszy od witamin C i E do retinolu TNS ® (opatentowana mieszanka czynników wzrostu, antyutleniaczy, rozpuszczalnego kolagenu oraz białek macierzy).

Jak dowiedział się portal rynekestetyczny.pl portfolio marki będzie systematycznie wzbogacane o kolejne produkty, dedykowane do walki ze starzeniem się skóry, przebarwieniami oraz innymi problemami skórnymi.

 

Źródło: SkinMedica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Miejsce dla kosmetologa. Dermatologiczna pielęgniarka?

Kosmetolog powinien być kimś w rodzaju "pielęgniarki dermatologicznej" - mówi w rozmowie z "Rynkiem estetycznym" prof. Radosław Śpiewak, kierownik Zakładu Dermatologii Doświadczalnej i Kosmetologii Uniwersytetu...

Zamknij