Peptydy biomimetyczne: co nowego na rynku

AntiAging Institute od lat kojarzy się z produktami, zawierającymi peptydy biomimetyczne. O tym jakich nowych rozwiązań w tym obszarze możemy się spodziewać w najbliższym czasie rozmawiamy z Katarzyną Ptasznik, szefową firmy

– Czym jeszcze zaskoczycie rynek w tym roku?

Katarzyna Ptasznik: – Biotechnologia to dziedzina rozwijająca się bardzo szybko. Każdego roku rejestruje się nowe peptydy, a w związku z tym nowe produkty. W tym roku kontynuujemy wprowadzanie innowacyjnych preparatów z opatentowaną technologią powolnego uwalniania substancji. Ta po raz pierwszy pojawiła się w produkcie DR.CYJ Hair Filler – mezoterapia stymulująca odżywianie mieszków włosów.

Aktualnie rozszerzamy portfolio produktów z wydłużonym czasem uwalniania składników o linię Prostrolane. W gamie znajdują się zabiegi modelujące sylwetkę, rewitalizujące okolice oczu, rozjaśniające oraz spłycające zmarszczki i tym samym przywracające naturalny wygląd twarz.

– Czym linia produktów Prostrolane różni się od innych popularnych na rynku produktów marek?

– Przede wszystkim są to produkty w ampułkostrzykawkach. Zabieg z użyciem tych preparatów jest bardzo krótki i skuteczny z uwagi na skoncentrowaną ilość peptydów i technologię powolnego uwalniania substancji – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i działanie.

– Wspomniała Pani, że pierwszym produktem z tą technologią, który wprowadziliście na rynek był DR.CYJ Hair Filler. Czy pacjenci są zadowoleni z efektów terapii?

– Odpowiedzią na to pytanie jest fakt, że zabieg ma bardzo szybko rosnące grono wiernych pacjentów, którzy zadowoleni z efektów, wracają do gabinetów, żeby podtrzymać efekty terapii. DR.CYJ Hair Filler został doceniony przez lekarzy. Zwyciężył w prestiżowym konkursie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w kategorii „Zdrowe włosy” i otrzymał zaszczytny tytuł Perły dermatologii estetycznej 2017.

– W ostatnich latach z innowacyjnością i dynamicznym rozwojem w  zakresie medycyny estetycznej kojarzy się Korea?

– Rzeczywiście. Zresztą przeważająca część produktów z naszej oferty, ciesząca się popularnością na rynku z uwagi na swoją skuteczność, pochodzi z Korei jak np. DR.CYJ Hair Filler czy Aquashine. Koreańskie produkty są bardzo zaawansowane technologicznie. Jakość produktów i komponentów gwarantowana jest certyfikatami jakości i licznymi badaniami. Jesteśmy dumni, że sprzedajemy tak dobre jakościowo produkty.

– Od lat dostarczacie Państwo produkty dla lekarzy. Czy w ofercie firmy są również produkty przeznaczone do pielęgnacji domowej?

– Jest to absolutnie konieczny etap terapii. Stopniowo uzupełniamy ofertę medyczną o produkty do pielęgnacji domowej. Już dzisiaj możecie Państwo pytać o szampony z peptydami z linii Renokin, Dermaheal, jak również o kremy do twarzy, ciała i na okolice oczu – Dermaheal. Wkrótce przedstawimy Państwu kolejne nowości.

Źródło: AntiAging Institute


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>