Premiera platformy laserowej klasy premium

9 września br. miało miejsce wyjątkowe spotkanie dla pasjonatów i specjalistów medycyny estetycznej. W „Klinice Pawlikowski” w Łodzi odbyła się oficjalna premiera urządzenia Element – innowacyjnej platformy laserowej, łączącej 3 kluczowe technologie w jednym systemie. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia w Polsce  jest firma Euroscalemed

Premiera wyjątkowego urządzenia firmy Euroscalemed zgromadziła lekarzy praktyków medycyny estetycznej, pacjentów zainteresowanych najnowszymi technologami oraz media branżowe. Doktor Wojciech Drzazga z kliniki Pawlikowski przedstawił zebranym gościom aktualne trendy w laseroterapii oraz zastosowanie technologii:  Nd:YAG, KTP, ALEKSANDRYT w gabinecie medycyny estetycznej.

Wśród dostępnych urządzeń „Element” to moduł laserowy, który jedyny na świecie jest tak skonstruowany, że łączy w sobie trzy kluczowe technologie – mówił lekarz. Przedstawiciele firmy Euroscalemed podkreślali innowacyjność, unikalność i funkcje wpływające na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów przy użyciu lasera „Element”. Platforma posiada amerykański certyfikat FDA, co gwarantuje jej wysoką jakość i bezpieczeństwo wykonywanych z jej użyciem zabiegów.

Doktor Wojciech Drzazga z “Kliniki Pawlikowski” podczas konferencji 9 września b.r.

Złoty standard

Zaimplementowanie do urządzenia trzech osobnych źródeł energii będących złotym standardem w gabinetach medycyny estetycznej pozwala na działanie w wielu obszarach. – Laserem „Element” możemy działać na wszelkich przebarwieniach i zmianach pigmentowych na skórze, naczynkach, teleangiektazjach oraz przy epilacji, czyli na głównych problemach estetycznych, z którymi zmagają się pacjenci odwiedzający gabinety medycyny estetycznej – podkreślał doktor Drzazga.

– Co więcej, laser wykorzystywany jest w zabiegach odmładzających, poprawiających teksturę skóry, jej napięcie i odżywienie – wyliczał lekarz i dodał, że „Element” oprócz swojej wszechstronności, zapewnia również najwyższy komfort pracy, dzięki unikalnym rozwiązaniom w tym m.in. specjalnie zaprojektowanej ergonomicznej głowicy zabiegowej.

Dodatkowym atutem platformy laserowej „Element” jest możliwość dowolnej konfiguracji urządzenia w wybrane źródła energii i dostosowania go do swoich potrzeb. W trakcie spotkania 9 września w Łodzi przedstawiono wykorzystanie lasera w praktyce – wykonano zabiegi na zaproszonych pacjentach. W ich ocenie „zabieg nie wymaga znieczulenia i jest praktycznie całkowicie bezbolesny”.

Okazja na wypróbowanie

Euroscalemed w trakcie najbliższego XXII Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który odbędzie się w Warszawie w dniach 26-29 września br., zaprezentuje najnowsze urządzenie „Element” oraz pozostałe z portfolio firmy.

28 września odbędzie się oficjalny wykład (11:45, sala WH V) oraz workshop (15:00, sala HMR 4, poziom M2) poświęcony rewolucyjnej platformie laserowej, który poprowadzi Ji-Soo Kim M.D. – Dr Youth Clinic. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Euroscalemed

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wszechstronna platforma laserowa

Rok temu pojawiła się na polskim rynku wszechstronna platforma laserowa EthereaMX. Urządzenie powstało przy współpracy kapitału brazylijsko-amerykańskiego (Vydence Medical) i z wielkimi sukcesami działa na...

Zamknij