Przebarwienia, rozjaśnianie i remodeling skóry

Laser Tulowy LAVIEEN 1927 nm to innowacyjne urządzenie do usuwania przebarwień, rozjaśniania i remodelingu skóry. Unikalna technologia zastosowana w tym aparacie pozawala na uzyskiwanie dobrych efektów z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa pacjenta

Przebarwienia i starzejąca się powierzchnia skóry, to w pewnym wieku problem prawie każdego z nas. Dotychczas stosowane terapie, pomimo różnego stopnia skuteczności, wiązały się z możliwością wystąpienia skutków ubocznych w postaci długotrwałej rekonwalescencji, zakażeń, bliznowacenia, czy powstawania nowych przebarwień pozapalnych.

Laser LAVIEEN stanowi nowe podejście do leczenia nadmiernej pigmentacji, wybielania, poprawy struktury skóry i blizn potrądzikowych. Jest przykładem urządzenia, które pozwala uzyskać efekt estetyczny nazywany „Baby Face Beauty”.

Bezpieczna technologia

Laser LAVIEEN o długości fali 1927 nm jest bezkonkurencyjny w działaniu w powierzchniowych warstwach skóry, czyszcząc je ze zmian pigmentowych i aktywując procesy regeneracyjne. Badania histologiczne wykazują, że urządzenie celuje w warstwę pomiędzy naskórkiem, a skórą właściwą, zachowując przy tym rogową warstwę naskórka, co  przyczynia się do niskiego ryzyka działań niepożądanych i szybkiej rekonwalescencji.  

Laser jest wyjątkowy, ponieważ użytkownik może poruszać się pomiędzy parametrami  umożliwiającymi pracę w trybie nieablacyjnym, subablacyjnym i ablacyjnym.

Wszechstronne działanie

Lekarz może wybrać ablację lub koagulację naskórka w zależności od wskazań. Sub-ablacyjny tryb pracy jest natomiast optymalnym rozwiązaniem do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka (przebarwienia głębsze), w której występują duże ilości melanocytów i melaniny.

Procedury z użyciem lasera tulowego LAVIEEN 1927 nm nie są nadmiernie bolesne, a proces regeneracji jest zdecydowanie krótszy, niż w przypadku laserów CO2, czy laserów Er:YAG. Laser tulowy jest nowym, skutecznym narzędziem dla lekarzy medycyny estetycznej i może mieć bardzo szeroki zakres zastosowań w zależności od poziomu umiejętności użytkownika.

LAVIEEN to będzie nowy standard w leczeniu przebarwień i innych niedoskonałości skóry.

Źródło: Euroscalemed


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>