Siódme urodziny Biotec Lasers Polska

15 października b.r. w Regent Warsaw Hotel swoje siódme urodziny, wspólnie z klientami, świętowała firma Biotec Lasers Polska. Spotkanie posłużyło nie tylko przyjrzeniu się jej historii, ale i wymianie doświadczeń oraz zaprezentowaniu nowości

Migawki z siedmiu lat pracy, najgorętsze nowości oraz rozmowy o doświadczeniach w pracy na sprzęcie Biotec – świętowanie siódmych urodzin firmy poświęcone było nie tylko sukcesom, ale i możliwościom, jakie urządzenia mogą dać w przyszłości. Istniejąca od 2011 roku spółka Biotec Lasers Polska aktualnie współpracuje już z przeszło 120 gabinetami kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Polsce i to właśnie z nimi przedstawiciele firmy świętowali siedem lat obecności na rynku.

Siedem lat minęło

Zebranych przywitał Marcin Łyjak, prezes Biotec Lasers Polska. – Wyrastaliśmy jako mała firma rodzinna. Siedem lat temu znaliśmy każdego z naszych klientów osobiście – wspominał podczas spotkania. Obecnie skala działalności na to nie pozwala, ponieważ spółka dostarcza sprzęt do coraz większej liczby gabinetów w całym kraju.

Siedem lat istnienia w Polsce podsumowała Silvia Peruzzo, export manager Biotec Italia. Jak informowała z urządzeń włoskiej firmy korzysta się już w przeszło 60 państwach, w tym – od 2011 roku – w Polsce. Biotec Italia skupia się na oferowaniu sprzętu do odnowy biologicznej skóry, liftingu, ujędrniania, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz usuwania przebarwień. Urządzenia wykorzystują zaawansowane technologie w branży medycznej oraz beauty. Biotec Italia duży nacisk kładzie również na badania i certyfikowanie swoich urządzeń.

Powstała w 2011 roku spółka Biotec Lasers Polska przez siedem lat swojej działalności zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, w tym ostatnio certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play” (2018 r.), nagrodę Laur Konsumenta (2018 r.) oraz nagrodę Laur Klienta w kategorii “Odkrycie Roku” (2017 r.).

Nowe technologie

Świętowaniu urodzin towarzyszyły prezentacja sprzętu Biotec Italia, wymiana doświadczeń oraz wyróżnianie gabinetów współpracujących z firmą certyfikatami i statuetkami. Gościem specjalnym urodzin była Katarzyna Figura – która jako ambasadorka Biotec, od lat z zadowoleniem korzysta z technologii i marek kosmetycznych firmy, co potwierdziła w trakcie swojego wystąpienia.

Nowe aparaty Biotec przedstawiła Karolina Marcinkowska, szkoleniowiec firmy. Zwracała uwagę na technologie łączone i synergie zabiegowe. Podkreślała, że Biotec rzadko, a właściwie w ogóle nie oferuje sprzętu, który bazowałby tylko na jednej technologii. – Dbamy o to, aby można było pracować swobodnie, w szybki i bezpieczny sposób, nawet w trudno dostępnych obszarach – podkreśliła Karolina Marcinkowska.

Przykładem takiego urządzenia jest jedna z nowości, aparat Renova zapewniający szybką i precyzyjną podaż ultradźwięków oraz energii RF do skóry. Urządzenie wykorzystuje się m.in. do napinania skóry twarzy, redukcji podwójnego podbródka oraz nadpotliwości, a także np. do podkreślania linii szczęki.

Spotkanie w warszawskim hotelu pozwoliło też dokładniej przyjrzeć się coraz częściej wykorzystywanemu w polskich gabinetach urządzeniu FusioMED do zabiegów estetycznych na twarz i ciało. Dzięki kilku niezależnym głowicom oraz technologiom wykorzystującym zjawisko kriolipolizy, czy łączącym modulowane vacuum, mikronakłuwanie oraz RF pozwala ono zredukować zmarszczki, trądzik, cellulit, a nawet objętość tkanki tłuszczowej.

Innowacyjność urządzeń Biotec czyni je nie tylko skutecznymi, ale i bezpiecznymi oraz – z punktu widzenia pacjentów – komfortowymi, czego potwierdzeniem są m.in. wspomniane nagrody konsumenckie.

Źródło: Biotec