Pierwszy “Teoxane Expert Day Poland”

Pod koniec listopada odbyła się w Warszawie pierwsza polska konferencja “Teoxane Expert Day”. Zaproszeni z całego kraju lekarze mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami medycznymi i zaawansowanymi technikami iniekcyjnymi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Teosyal, szwajcarskiej firmy Teoxane

Dr Hassan Galadari podczas Teoxane Expert Day, 26 listopada, Warszawa

Prelegentami podczas “Teoxane Expert Day” (26 listopada) byli międzynarodowi eksperci – dr Hassan Galadari oraz dr Wolfgang Redka-Swoboda, wspierani przez doświadczonych polskich lekarzy medycyny estetycznej i trenerów TEOXANE dr Małgorzatę Kocot i dr Wiolettę Barańską-Rybak.

Dr Galadari jest dermatologiem certyfikowanym przez American Board of Dermatology, absolwentem wydziału dermatologii bostońskiego Tufts University (USA). Prowadzi wykłady i warsztaty z dziedziny medycyny estetycznej na całym świecie. Podczas Teoxane Expert Day Poland zaproszeni lekarze mogli posłuchać jego wystąpień na temat dynamiki ust, odtwarzania objętości w obrębie środkowej części twarzy oraz zabiegach w okolicy czoła i brwi.

Dr Wolgang Redka-Swoboda podczas Teoxane Expert Day, 26 listopada, Warszawa

Dr Wolfgang Redka-Swoboda jest chirurgiem ogólnym. Od momentu założenia TEOXANE Laboratories jest międzynarodowym konsultantem firmy. Podczas konferencji przeprowadził uczestników m.in. przez anatomię dolnej, środkowej i górnej części twarzy.

Prezentacje obu prelegentów zostały poparte pokazami iniekcji z wykorzystaniem linii TEOSYAL, TEOSYAL RHA (pierwszy sprężysty kwas hialuronowy przeznaczony do dynamicznych obszarów twarzy) oraz bezprzewodowego urządzenia do podawania kwasu hialuronowego TEOSYAL PEN.

Od 12 lat firma TEOXANE dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata.

TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych.

Nowością na rynku jest linia preparatów dedykowanych najbardziej dynamicznym obszarom twarzy – TEOSYAL RHA, a także bogata linia kosmeceutyków. W Polsce produkty TEOSYAL są dostępne od 2006 r. Ich wyłącznym dystrybutorem jest firma NewDerm sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Źródło: NewDerm


Komentarze

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>