Wszechstronna platforma laserowa

Rok temu pojawiła się na polskim rynku wszechstronna platforma laserowa EthereaMX. Urządzenie powstało przy współpracy kapitału brazylijsko-amerykańskiego (Vydence Medical) i z wielkimi sukcesami działa na najbardziej rozwiniętych rynkach estetycznych. Posiadająca certyfikaty FDA i medyczne CE platforma o udowodnionej klinicznie skuteczności w ponad 70 wskazaniach, stwarza użytkownikom ogromne możliwości terapeutyczne, których efekty są szybko zauważalne przez pacjentów

EthereaMX to wyjątkowa, prosta w obsłudze platforma laserowa o bardzo szerokim zakresie działania. Posiada siedem głowic, w tym m. in. opatentowaną technologię 1340 ProDeep która ma głębszy poziom działania w porównaniu do wielu innych nieablacyjnych systemów frakcyjnych dostępnych obecnie na rynku. Jest bardziej skuteczna np. w przypadku atroficznych blizn, łagodnych i umiarkowanych zmarszczek, czy rozstępów.

Z kolei laser frakcyjny, ablacyjny 2940 DualMode oferuje aż trzy rodzaje pracy. Koagulacyjny tryb pojedynczy, tryb czysto ablacyjny i unikatowy tryb DualMode®, łączący zarówno impuls koagulacyjny, jak i ablacyjny w pojedynczym strzale. Technologie te oferują możliwość leczenia wielu różnych chorób skóry, w tym również ogólnej poprawy kondycji skóry i odmładzania twarzy.

Terapie łączone z zastosowaniem różnych technologii znacznie polepszają i poprawiają osiągnięte efekty estetyczne. Rozwiązania technologiczne zastosowane w Etherea MX pozwalają na wykonywanie zabiegów bez obaw i ryzyka – w przypadku wszystkich fototypów skóry i w wielu przypadkach, niezależnie od pory roku, w przy skróconym czasie rekonwalescencji.

Vydence Medical znowu zaskakuje

Pielęgnując sukces Etherea, Vydence Medical stworzyło pierwszą na świecie Inteligentną platformę laserową smart Etherea&ZYE SMARTLASER. To wszechstronna, wielogłowicowa platforma, która dzięki stałej łączności wi-fi pozwala zdalnie monitorować stan urządzenia, wspierać procedury terapeutyczne i zarządzać rentownością kliniki. To wszystko po to, by skupić się na najważniejszym – na pacjentach.

Inteligentny system laserowy, który zmieni Twoją praktykę i połączy Cię z przyszłością oferuje:

– czujniki monitorowania pracy urządzenia i całego gabinetu lekarskiego,

– automatyczne centrum zarządzania konserwacją zapobiegawczą,

– szybkie rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych,

– inteligentny system diagnostyczny online,

– raporty historii konserwacji dostępne online,

– wskaźnik zliczania ogólnej ilości impulsów generowanych przez głowice,

– podgląd najwyższej częstotliwości użytkowania i wskazań terapeutycznych,

– zapis historii zabiegów,

– różne typy wykresów, dotyczące analizy wybranych okresów historii, kontrola dat i czasu, z dokumentacją parametrów urządzenia,

– pełną kompatybilność głowic z wybranymi bazami,

– zwiększenie dostępnej mocy oraz skrócenie czasu impulsów – do czasów poniżej progu bólu włącznie,

– liczbę wykorzystywanych głowic – do 12 z ginekologią włącznie.

Innowacyjności ciąg dalszy

To jeszcze nie wszystkie wyróżniki tego inteligentnego systemu, którego główne zalety to technologicznie doskonałe głowice, jakich jeszcze nie było. Inteligentna platforma laserowa smart Etherea&ZYE to również pełna kompatybilność rewolucyjnych głowic oraz dwie nowe bazy.

SMART ZYE YAG 1,064 nm – duża moc wyjściowa, krótki czas trwania impulsu – poniżej progu bólu, 20 różnych rozmiarów plamki, wszechstronność z trzema trybami pracy: Tryb DYNAMICS® z krótkimi czasami impulsów od 0,25 do 1ms w terapii grzybicy paznokci i peelingu tonującym; Tryb LONGPULSE® z dłuższymi czasami impulsów do 100ms do terapii zmian naczyniowych i usuwania owłosienia w przypadku wyższych fototypów; Tryb INTENSE® z ciągłym wyzwalaniem wiązki lasera dla liftingu i poprawy napięcia skóry. ZYE YAG to doskonałe wyniki terapeutyczne z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa.

SMART ZYE ALEX laser aleksandrytowy 755 nm – złoty standard w usuwaniu owłosienia, z możliwością wykorzystania w innych wskazaniach (m.in. w terapii zmian naczyniowych i rozjaśnianiu przebarwień).Dzięki trybowi ULTRA SPEED  (plamka 18mm, która obejmuje do 25% większy obszar zabiegowy oraz częstotliwość powtarzania 3 Hz) – ZYE ALX jest jednym z najszybszych systemów usuwania włosów na świecie. ZYE jest w stanie dostarczyć do 55J energii, co w praktyce pozwala na użycie większej fluencji i krótszych czasów impulsu, dzięki czemu terapia składa się z mniejszej liczby zabiegów.

Alians Etherea&ZYE w inteligentnej platformie laserowej zrewolucjonizuje światowy rynek laserowy. Udoskonalona Inteligentna Platforma Laserowa Etherea&Zye dzięki swoim nowym parametrom z impetem wchodzi w segment premium.

Artykuł sponsorowany

Źródło: Infinita


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>