38. Kongres i Targi LNE w listopadzie

W dniach 17-18 listopada 2018 r. w Expo Kraków odbędzie się 38. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. To wyjątkowe wydarzenie w branży “beauty” z edycji na edycję dynamicznie się rozwija

Podczas 38. Kongresu i Targów LNE organizatorzy postarają się jak zwykle zapewnić uczestnikom inspirację oraz możliwość korzystania z wiedzy polskich i zagranicznych ekspertów. Planowane jest wprowadzenie kilku nowych rozwiązań organizacyjnych, takich jak powiększona główna sala wykładowa, czy nowy tematyczny podział na sektory wystawiennicze.

Jak podkreślają organizatorzy dzięki temu zarówno uczestnicy, jak i wystawcy będą mogli liczyć na jeszcze wyższy, niż dotychczas poziom komfortu. Będą mogli spokojnie skorzystać z rozszerzonego programu kongresowego.

Warto przypomnieć, że zeszłoroczną listopadową edycję konferencji LNE odwiedziła rekordowa liczba ponad 10 tys. profesjonalistów, którzy przez kongresowy weekend mogli wziąć udział w ponad 90 wykładach prowadzonych przez ekspertów-praktyków z całego świata. Na rekordowo dużej powierzchni wystawienniczej znalazło się 230 stoisk, na których można było poznać i przetestować ofertę ponad 500 polskich i światowych marek. Organizatorzy liczą na nie mniejszą skalę imprezy w tym roku.

W programie tegorocznej edycji wydarzenia znajdzie się aż 8 sprofilowanych sesji edukacyjnych: Główna (kosmetologia, medical beauty, healthy aging), Biznes i komunikacja, Trychologia estetyczna, Podologia, Nails of the future, Make-up, Makijaż permanentny i Kosmetologia w praktyce – pokazy firmowe.

Podczas jesiennej edycji Kongresu LNE jak zawsze znajdzie się miejsce i czas na cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia warsztatowe – tym razem z zakresu biznesu, make-up’u i psychologii.

Jak podkreślają organizatorzy ich celem jest też inspirowanie uczestników konferencji do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy. Zaplanowali premiery ciekawych, profesjonalnych książek oraz spotkania z ich autorami.

Informacji na temat wydarzenia można szukać na stronie: www.kongres.lne.pl

Źródło: LNE/rynekestetyczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nabór do najstarszej szkoły medycyny estetycznej

Do 30 września trwa nabór do najstarszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, działającej pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Żeby zostać studentem, trzeba być...

Zamknij