Chirurdzy piersi łączcie się

Pod takim hasłem w Lublinie organizowana jest w czerwcu dwudniowa Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi”. Jest to też okazja do walnego zebrania członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjne i Estetycznej, które patronuje wydarzeniu

Organizatorzy konferencji, chirurdzy plastyczni dr Maciej Kuczyński oraz dr Jerzy Jankau podkreślają, że w tym roku tradycyjna lubelska impreza będzie trwała wyjątkowo dwa dni. Dlaczego? Ponieważ pierwszego dnia 17 czerwca odbędą się warsztaty – videoprezentacje komentowane przez operatorów – natomiast 18 czerwca część teoretyczna.

Ale nie musi być nudna, bo nasze zaproszenie do wygłoszenia prezentacji przyjęli chirurdzy plastyczni i onkologiczni z Polski i nie tylko, o wielkiej wiedzy i doświadczeniu klinicznym – przekonują organizatorzy. Z programu wynika, że można liczyć na wystąpienie m. in. prof. Moustapha Hamdi z Belgii, dr Yoav Barnea z Izraela, czy przybywającego z Niemczach, doświadczonego specjalisty dr Marka Budnera.

Według organizatorów na pewno interesująca będzie również część “prawna” spotkania. Mecenas Wojciech Pieleszo zamierza przedstawić wystąpienie o przewrotnym tytule: “Chirurgia piersi okiem adwokata Twojej pacjentki”.

Obrady odbędą się w sali konferencyjnej Instytutu Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki. Jednak już wieczorne spotkanie towarzyskie, zaplanowane w piątek pierwszego dnia konferencji (17 czerwca) będzie miało miejsce w Grand Hotelu Lublinianka.

Nie zapominajmy o nieodpartym uroku Lublina, pięknego miasta, które w przyszłym roku będzie miało swoje 700. Urodziny – radzą doktorzy Kuczyński i Jankau.

Źródło: rynekestetyczny.pl/PTChPRiE


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>