PTMEiAA organizuje bal 25-lecia

Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) organizuje 19 stycznia (przełożony na 16 lutego z powodu żałoby narodowej – red.) wieczorem bal z okazji 25 lat działalności. Imprezę poprzedzi konferencja. – Obiecaliśmy członkom naszego towarzystwa, że postaramy się w specjalny sposób uczcić 25-lecie – mówi w rozmowie z „Rynkiem estetycznym” doktor Andrzej Ignaciuk, prezes PTMEiAA

Ponad 25 lat temu została powołana do życia Sekcja Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, która później przekształciła się w Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Obecnie organizacja ta zrzesza około 1700 członków.

W grupie założycieli był obecny prezes doktor Andrzej Ignaciuk. – To był październik 1993 roku. 15-tu lekarzy złożyło wniosek do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego o powstanie Sekcji Medycyny Estetycznej – wspomina. – Wcale nie było łatwo. Było dosyć sceptyczne nastawienie środowiska medycznego – dodaje.

Nie było czasu ani sposobności, żeby to świętowanie zorganizować w październiku. Byliśmy tuż po XVIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, zbliżał się okres przedświąteczny – tłumaczy Andrzej Ignaciuk. Dlatego postanowiono przygotować specjalne wydarzenie 19 stycznia 2019 r., w okresie karnawałowym. Wszyscy członkowie towarzystwa, którzy opłacili składki mają wstęp wolny.

Obowiązują stroje wieczorowe

Bal z okazji 25-lecia PTMEiAA rozpocznie się o godz. 20.oo w Hotelu Hilton w Warszawie. Organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje, świetne menu oraz zabawę do późnej nocy (do 2.oo). Planowana jest także akcja charytatywna na rzecz osób, znajdujących się w Domu Lekarza Seniora w Warszawie.

Podczas balu będzie okazja wysłuchania koncertu kwartetu smyczkowego Sinfonia Varsovia –  zdradza nam doktor Andrzej Ignaciuk. Ponadto planowany jest też pokaz mody polskiej marki: Dorota Goldpoint.

Będzie koncert fortepianowy muzyki filmowej. Będzie oczywiście też zespół muzyczny grający do tańca – mówi prezes PTMEiAA. Na gości czeka wiele niespodzianek, których organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać. Z informacji nieoficjalnych wynika, że zostaną wręczone specjalne nagrody. Uczestników balu obowiązuje strój wieczorowy.

Specjalna formuła konferencji

Elegancki bal poprzedzi, zlokalizowana również w hotelu Hilton, konferencja, która zacznie się o godz. 10.oo a skończy około 17.oo. – Po raz pierwszy zaprosiliśmy do wykładów przedstawicieli firm z obszaru medycyny estetycznej, które z nami współpracują.  Będzie to unikatowa możliwość zapoznania się bliżej z ofertą oraz specyfiką tych przedsiębiorstw – opowiada prezes PTMEiAA.

Dodaje, że komisja złożona najprawdopodobniej z członków zarządu towarzystwa będzie czuwać nad tym, żeby nie pojawiały się niesprawdzalne rzeczy a twierdzenia firm były poparte racjonalną argumentacją. Będzie też możliwość zadawania pytań.

Myślę, że to może być ciekawe – zachęca doktor Andrzej Ignaciuk. Jego zdaniem wydarzenie to będzie miało lżejszy charakter, niż zwykłe, szkoleniowe konferencje towarzystwa. – Cała impreza ma być jednak raczej atrakcją i świętem, niż pracą – tłumaczy.

Uczestnictwo w konferencji, podobnie jak w balu jest wolne od jakichkolwiek opłat dla wszystkich członków PTMEiAA, którzy uregulowali składkę członkowską za rok 2018.

Dla kogo wstęp wolny

Lekarze zrzeszeni w PTMEiAA z opłaconą składką za 2018 rok nie ponoszą kosztów uczestnictwa w balu. Koszt udziału osoby towarzyszącej wynosi 350 zł, przy czym członkowie, opłacający regularnie składki przez ostanie 5 lat mogą wziąć udział w balu wraz z osobą towarzyszącą bez ponoszenia kosztów jej uczestnictwa.

Dodatkowo z okazji balu, stołeczny hotel Hilton przygotował pokoje w specjalnej cenie dla gości PTMEiAA. Oferta jest ważna do dnia 6 stycznia lub do momentu wyczerpania się puli pokoi. Aby dokonać promocyjnej rezerwacji, należy skorzystać ze specjalnego linku udostępnionego na stronie organizatora.

Do 12 stycznia 2019 r. jest możliwość zgłaszania chęci uczestnictwa w balu 25-lecia oraz w konferencji. Trzeba przesłać swoje dane sekretariatu PTMEiAA. Szczegóły organizacyjne można znaleźć na stronie: www.ptmeiaa.pl/bal.

Źródło: rynekestetyczny.pl/PTMEiAA


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>