Organizatorzy LNE zachęcają: Zacznij wiosnę z nami

29. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa, jedno z ciekawszych wydarzeń w branży kosmetycznej w Polsce, odbędzie się już 5 i 6 kwietnia w Krakowie.

Odbywajace się dwa razy w roku Kongresy LNE za każdym razem przyciągają ponad 5000 profesjonalistów z tzw. branży “beauty”. W formule Kongresu LNE mieści się zarówno konferencja (wykłady, panele dyskusyjne, pokazy masażu), Sympozjum Podologiczne, Forum Manicure-Pedicure, jak i premierowe prezentacje firmowe. Targi goszczą za każdym razem ponad 100 wystawców.

Podczas wiosennej edycji (5-6 kwietnia) można spodziewać się wykładowców z Polski, Francji, Rosji, Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii.  Podczas targów premierę będzie miało wiele ciekawych nowości.

Z informacji, które uzyskał portal rynekestetyczny.pl wynika, że organizatorzy chcą przyciągnąć profesjonalistów m. in. szerokim wachlarzem zagadnień poruszanych podczas kongresu. Wśród tematów wykładów wymieniane są m.in.: Kwas hialuronowy bez tajemnic; Nowe substancje aktywne w kosmetykach-trendy i kierunki badań; Spersonalizowana dieta w regeneracji i detoksykacji organizmu; Makijaż fotograficzny; Mobilna kosmetyczka – zawód przyszłości? oraz 3D – detoks. Wodorosty, bodywrapping, masaż.

Wśród prelekcji znalazło się także zagadnienie z zakresu psychologii biznesu. Wykład, który ma zostać wygłoszony nosi tytuł: „Jak wspiąć się na szczyt sukcesu i tam pozostać?”. Pojawi się także tematyka związana z masażem, makijażem oraz podologią.

Po więcej informacji organizatorzy zapraszają na stronę kongresową: www.kongres.lne.pl.

Kongresy LNE odbywają się dwa razy w roku. Przygotowuje je firma Beauty In Sp. z o.o. Press Sp. k. z Łodzi, wydawca dwumiesięcznika, zajmującego się tematyką kosmetyki profesjonalnej „les nouvelles esthetiques & spa”. Wydarzenie zlokalizowane jest w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

 

Źródło: LNE


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>