Czerwcowy „Kongres i Targi LNE” w internecie

41. edycja Kongresu LNE, która miała odbyć się w czerwcu w Krakowie, zostanie przeniesiona do internetu. W dniach 21-22 czerwca organizowany jest “I Kongres i Targi LNE online”. – To innowacyjny i pionierski projekt w branży „beauty”, który jest odpowiedzią na potrzeby uczestników Kongresów i Targów LNE, wystawców oraz wykładowców i ekspertów – zapowiadają organizatorzy

Z powodu pandemii nie mogliśmy wiosną tego roku spotkać się na żywo, ale chcielibyśmy żeby idea dzielenia się wiedzą i doświadczeniem mogła być realizowana z wykorzystaniem nowych technologii – tłumaczą organizatorzy „Kongresu i Targów LNE”, które dwa razy do roku gromadziły w Krakowie nawet około 10 tys. osób funkcjonujących w  szeroko pojętej branży “beauty” (kosmetolodzy, kosmetyczki).

Dlatego planowane jest zorganizowanie wydarzenia w internecie. Do projektu zaproszono wielu cenionych ekspertów-praktyków. W programie wydarzenia będzie miejsce zarówno na wykłady, pokazy, jak i dyskusje panelowe. Jak informują organizatorzy “Kongres i Targi LNE online” to także wirtualna strefa targowa, dzięki której będzie możliwość poznania rynkowych nowości, porozmawiania z przedstawicielami firm i zrobienia zakupów w promocyjnych cenach.

Co w e-programie i jakie promocje na początek

W sesji głównej kongresu można spodziewać się 10 tematów. Wśród nich m. in. panele: “Innowacje w peelingach chemicznych, Iwona Wójcik”, czy “Oko na celowniku – zabiegi medycyny estetycznej i pielęgnacja gabinetowa, Agnieszka Bujnowska, dr Mariusz Borkowski, Anna Marcjasz”.

Przewidziane jest też poruszenie takich tematów jak: “Rosacea w praktyce kosmetologa – zabiegi, składniki, efekty, dr Alicja Śliwowska, Joanna Bieniek”, “Nowe wytyczne w terapii trądziku różowatego, dr hab. n med. Danuta Nowicka”, czy “Odchudzić czy wyrzeźbić? – prawdziwa misja zabiegów hi-tech na ciało, dr Magdalena Rogóż”.

Planowana jest także sesja “Biznes” – m. in. z poradami jak zaistnieć online; sesja “Stylizacja” – dotycząca makijażu, brwi, rzęs, paznokci; sesja o nazwie “Specjalizacja” – w której mają pojawić się takie tematy jak podologia, makijaż permanentny, trychologia. Będą odbywać się również prezentacje firmowe.

Warto dodać, że od dzisiaj (30 marca) do poniedziałku włącznie (1 czerwca)  trwa promocja “Happy Days”. Oznacza to, ze dwudniowy karnet na “I Kongres I Targi LNE online” można kupić 30 proc. taniej, czyli za 97 zł. By otrzymać zniżkę podczas rejestracji trzeba podać numer telefonu. Kod rabatowy jest przesyłany SMSem.

Ponad 11 tys. uczestników jesienią

Warto przypomnieć, że jubileuszowa, 40. edycja Kongresu i Targów LNE, która odbyła się w listopadowy weekend w 2019  r. (9-10.11) w hali Expo Kraków zgromadziła – według danych od organizatorów – ponad 11 tys. uczestników z czego 8,5 tys. osób wzięło udział w sesjach edukacyjnych. Odbyło się 10 sesji edukacyjnych. Do tego trzeba dodać 220 wystawców, prezentujących ponad 600 polskich i światowych marek kosmetycznych.

Kongresy i Targi LNE to jedne z ważniejszych spotkań dla profesjonalistów z branży kosmetologicznej i kosmetycznej, łączące szeroką na rynku ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat prezentują standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce.

Naszą misją jest edukacja i wspieranie kosmetyczek, kosmetologów oraz wszystkich osób profesjonalnie związanych z szeroko pojętą branżą “beauty” w codziennej pracy, rozwoju biznesowym i osobistym – podkreślają organizatorzy. – Stawiamy na praktykę, innowacyjne rozwiązania i relacje. Już od 25 lat.

Źródło: rynekestetyczny.pl/Kongres LNE


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>