W lato na Akademię Dermatologii

Nad programem merytorycznym II Letniej Akademii Dermatologii czuwają prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt oraz prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak. Lokalizacja zapewni kameralną i zieloną atmosferę. Nie zabraknie tematów związanych z dermatologią estetyczną

II Letnia Akademia Dermatologii odbędzie się pod hasłem: “Choroby dermatologiczne, o których rzadko mówimy”. Jak informują organizatorzy jest to konferencja warsztatowa dla praktyków. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach 19 – 20 lipca w zacisznym, położonym wśród zieleni Hotelu Kolumna Park niedaleko Łodzi.

Mamy nadzieję, że wakacyjny termin konferencji ponownie przypadnie Państwu do gustu z uwagi na większą ilość czasu wolnego, mniejszą liczbę pacjentów w gabinetach oraz słoneczną atmosferę spotkania – piszą prof. Joanna Narbut i prof. Aleksandra Lesiak. Dodają, że do udziału szczególnie zapraszają lekarzy dermatologów zainteresowanych warsztatowym podejściem do nauki.

Jak zapowiadają organizatorzy podczas obrad poruszone zostaną nie tylko tematy związane z leczeniem i pielęgnacją skóry. – Przyjrzymy się zagadnieniom związanym z możliwościami zastosowania leserów w szerokim zakresie, dzięki współpracy z partnerami wydarzenia – informują.

W trakcie konferencji każdy uczestnik będzie miał możliwość wyboru 3 z 5 proponowanych kursów: – terapia fotodynamiczna; – kompresjoterapia, dermoskopia – dzieci; – USG w rozpoznaniu łuszczycowego zapalenia stawów; – lasery w dermatologii i medycynie estetycznej.

Udział w każdym z kursów zostanie potwierdzony certyfikatem.

Zapowiadane są także atrakcje niezwiązane bezpośrednio z naukowym programem wydarzenia. Jedną z nich jest kameralna i sprzyjająca relaksowi lokalizacja. Pierwszego dnia – 19 lipca (piątek) – wieczorem planowany jest koleżeński grill w ogrodzie.

Źródło: MedicaExpert Conference/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>