Dermatolodzy spotkają się w Bieszczadach

Na początku września, w środku gór (Hotel Arłamów) odbędzie się konferencja „Bieszczadzkie spotkania z dermatologią”. – Mamy nadzieję, że pierwsza edycja naszego spotkania przypadnie Państwu do gustu z uwagi na miejsce i okres, w którym odbywać będzie się wydarzenie – zapraszają organizatorzy prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt, prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak oraz prof. dr hab. n. med. Adam Reich

„Bieszczadzkie spotkania z dermatologią” odbędą się w dniach 4-6 września. Nadzór merytoryczny nad wydarzeniem objęły: Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Zakład i Klinika Dermatologii Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz oddział podkarpacki Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Wierzymy, że przygotowany przez nas program naukowy spełni Państwa oczekiwania – piszą organizatorzy. Na początek planowane jest podsumowanie czerwcowego Światowego Kongresu Dermatologicznego w Mediolanie. W obszernym tematycznie programie konferencji nie zabraknie kwestii związanych z estetyką.

Będą omawiane problemy z jakimi spotykają się lekarze np. w terapii trądziku zarówno u dzieci, jaki u dorosłych. Pojawi się zagadnienie łysienia androgenowego. Omawiana będzie szeroko tematyka dotycząca światłoterapii. Nad logistyczną częścią konferencji czuwa firma Medica Expert, zajmująca się m. in. „Nadwiślańskimi spotkaniami z dermatologią”, czy „Letnią Akademią Dermatologii”.

Zachęcamy do aktywnego udziału poprzez przedstawienie własnych doświadczeń dotyczących tematyki konferencji – przekonują prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt, prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak i prof. dr hab. n. med. Adam Reich.

Warto dodać, że kursy praktycznie wliczone będą w cenę opłaty za udział w konferencji. Zaplanowane są warsztaty związane z następującą tematyką: 1. Lasery w dermatologii. 2. Podstawy histopatologii dermatologa. 3. Diagnostyka i leczenie świądu w oparciu o przypadki kliniczne. 4. Dermatologia dziecięca – procedury zabiegowe.

Mamy nadzieję, że nasza konferencja będzie miejscem wymiany doświadczeń, okazją do nawiązania nowych kontaktów nie tylko na gruncie naukowym, ale i towarzyskim – piszą organizatorzy. W trakcie wydarzenia zaplanowane są atrakcje nieformalne takie jak kolacja koleżeńska w Hotelu Arłamów (4 września) oraz biesiada w Karczmie (5 września).

Do zobaczenia jesienią w Bieszczadach – zapraszają prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt, prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak oraz prof. dr hab. n. med. Adam Reich. Na konferencję można zapisać się na stronie: www.medicaexpert.pl/bszd2019/

Źródło: rynekestetyczny.pl/Medica Expert


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>