Eksperci o ginekologii estetycznej

II Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR) odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance koło Warszawy. – Pochylimy się nad fenomenem rosnącej popularności ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej zarówno wśród pacjentek, jak również wśród lekarzy – mówi zapraszając na wydarzenie prof. Tomasz Paszkowski, prezes PTGEiR

W piątek i sobotę (8-9 czerwca) odbędzie się część merytoryczna kongresu, w ramach której organizatorzy planują przedstawić najciekawsze problemy z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. – Miło mi poinformować, że zaproszenie w charakterze wykładowców przyjęło wielu wybitnych ekspertów – zachęca prof. Tomasz Paszkowski. Po zakończeniu obrad piątkowych planowane jest plenerowe spotkanie towarzyskie w pięknych ogrodach Hotelu Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim.

Jest to impreza na której warto być. Doświadczeni fachowcy pokażą jaka jest mapa współcześnie wykonywanych procedur zarówno minimalnie inwazyjnych, jak i operacyjnych. Zapoznany się z nowinkami sprzętowymi a tu się mnóstwo dzieje – opowiada prof. Paszkowski. Dodaje, że program będzie ciekawy i przydatny z praktycznego punktu widzenia. – Będzie też okazja, żeby porozmawiać, wymienić doświadczenia również na gruncie towarzyskim – zapewnia.

Wśród wiodących tematów konferencji wymieniane są: nowości w operatywie z zakresu ginekologii estetycznej; przegląd najnowszych publikacji i doniesień kongresowych; aspekty prawne praktyki lekarskiej; gojenie ran operacyjnych w ginekologii; laser i radiofrekwencja w ginekologii estetycznej; rewitalizacja pochwy – terapie holistyczne; aspekty interdyscyplinarne ginekologii estetycznej – chirurgia plastyczna dermatologia, seksuologia, urologia, psychiatria, endokrynologia; najnowsze trendy w medycynie menopauzy; defekty funkcjonalne i estetycznej po ciąży i porodzie; nowości w uroginekologii; antykoncepcja jako narzędzie w medycynie estetycznej.

Organizatorzy zachęcają do jak najszybszego rejestrowania swojego uczestnictwa w konferencji na stronie internetowej: http://ptgeir.alltus.pl/.

Wczesna rejestracja daje gwarancję udziału albowiem z powodu dużej liczby chętnych zmuszeni byliśmy w przeszłości do przedwczesnego zamykania listy uczestników – przestrzega prof. Tomasz Paszkowski. Rzeczywiście w przypadku poprzednich spotkań organizowanych przez PTGEiR, takich jak Kongres Założycielski w Warszawie w czerwcu 2015 r., czy Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Renesans Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej” w Zamościu we wrześniu 2016 r., pula dostępnych miejsc kończyła się przed rozpoczęciem wydarzenia.

Źródło: rynekestetyczny.pl/PTGEiR


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>