Kolejny Kongres LNE już w listopadzie

W dniach 5-6 listopada w Expo Kraków odbędzie się 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. – Serce branży beauty bije w Krakowie – zapewniają organizatorzy

Rejestracja na listopadowy Kongres LNE ruszyła 1 września. Do 8 września będzie można kupować bilety za pół ceny. – Przygotowaliśmy specjalną ofertę Happy Week, przez tydzień uczestnicy będą mogli kupować bilety z rabatem 50 proc. – informuje Agnieszka Wróblewska z LNE.

Podczas kongresowego weekendu (5-6 listopada) profesjonaliści będą mogli wziąć udział wykładach, pokazach i warsztatach, które poprowadzą eksperci z Polski i całego świata. Organizatorzy polecają m. in.  panel ekspercki „Global anti-aging”, blok tematyczny z zakresu “medical beauty”, inspirujący “power speech” Olgi Kozierowskiej oraz praktyczne tematy biznesowe.

Tradycyjnie podczas Kongresu LNE odbędzie się sesja make-up. Jej gościem specjalnym będzie tym razem Einat Dan. Organizatorzy zwracają także uwagę na sesje: podologiczną i makijażu permanentnego oraz cieszące się ogromną popularnością “warsztaty masterclass”.

W części targowej odwiedzający będą mogli zobaczyć i przetestować propozycje ponad 220 wystawców. Podobnie jak podczas poprzedniej edycji imprezy Redakcja LNE wybierze innowacyjne produkty branży beauty (Innowacje LNE), które po raz pierwszy uczestnicy imprezy będą mogli wypróbować w specjalnej strefie testów.

Zapowiadanych jest kilka nowości w formule imprezy: biznesklasa Z LNE, strefa biznesu – spotkania B2B, galeria innowacji ze strefą testów, oko w oko z ekspertem – indywidualne konsultacje, otwarta scena pokazów manicure.

Organizatorzy zapewniają, że program imprezy skrojony jest na miarę potrzeb profesjonalistów. Udział w kongresie wezmą światowi eksperci i można spodziewać się branżowych aktualności. Królować ma interdyscyplinarne podejście do tematów „beauty”.

Źródło: LNE/rynekestetyczny.pl


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>