ESTHETIC SHOW w maju

Najbliższa, druga edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji Branży Beauty ESTHETIC SHOW  odbędzie się w dniach 23-24 maja 2015 r. w Warszawie w Centrum EXPO XXI. Po udanym debiucie organizatorzy zapowiadają kontynuację imprezy w dotychczasowej koncepcji. Zapewniają, że z pewnością nie zabraknie rzetelnej wiedzy, sprawdzonych rozwiązań biznesowych, trendów i nowości rynkowych.

Majowa edycja ESTHETIC SHOW, oprócz firmowych prezentacji wystawienniczych, zaoferuje odwiedzającym bogaty program konferencji merytorycznych z zakresu prowadzenia biznesu “beauty”, kosmetologii i medycyny estetycznej. W ciągu dwówch targowych dni odbędzie się ponad 20 wykładów uznanych autorytetów ze świata biznesu i kosmetologii estetycznej.

Wśród tematów, które podejmą wykładowcy znajdzie się m. in.: pozyskiwanie środków z UE na rozwój usług “beauty”, sprzedaż w salonie piękności, nowe sposoby marketingowe pozyskiwania klientów, czy motywowanie zespołu pracowników do wydajniejszej pracy.

Program konferencji poświęconych kosmetologii i medycynie estetycznej dotyczyć będzie przede wszystkim najnowszych osiągnięć w tych dziedzinach. Eksperci będą mówić m. in. o: peelingach chemicznych, bezpieczeństwie zabiegów estetycznych i podologicznych, komórkach macierzystych, terapiach osoczem bogatopłytkowym, terapiach LED  i wielu innych ciekawych tematach.

Jak zapewniają organizatorzy nie zabraknie też wydarzeń o charakterze widowiskowym: mistrzostw i konkursów (między innymi makijażu, zdobienia paznokci, przedłużania rzęs). Nowością tej edycji będą certyfikowane warsztaty technik kosmetycznych i makijażu.

Majowa edycja ESTHETIC SHOW (23-24.05.2015) to dwa dni pełne nowości branżowych, wiedzy, wymiany opinii, praktycznych prezentacji i warsztatów.

– To jedyny w swoim rodzaju branżowy weekend dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcieliby nie tylko wzbogacić ofertę swojego salonu czy gabinetu, ale też znaleźć rozwiązanie, które pozwoli wnieść biznes na wyższy poziom – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Kosmetyki, Beauty i Spa ESTHETIC SHOW to nowa, nowoczesna inicjatywa, łącząca w sobie 4 najważniejsze segmenty branży beauty: kosmetykę, spa&wellness, medycynę estetyczną oraz biznes.

Poprzednia edycja targów ESTHETIC SHOW odbyła się w listopadzie ubiegłego roku (22-23.11.2014) i została uznana za udaną. Swoją ofertę prezentowało  100 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 3000 osób z całej Polski.

Szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się 4 całodniowe konferencje merytoryczne oraz wyjątkowe mistrzostwa i warsztaty makijażu na scenie głównej. Warto dodać, że ESTHETIC SHOW jest polskim partnerem Mistrzostw Makijażu Make-up dla profesjonalistów organizowanych przez targi BEAUTY DUESSELDORF.

Zorganizowane w zeszłym roku wydarzenie było udanym debiutem targowy, który zapewnił ESTHETIC SHOW stałą i mocną pozycję w kalendarzu jesiennych i wiosennych spotkań targowych.

Źródło: Esthetic Show


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>