FAME: II edycja Akademii Medycyny Estetycznej

Zgodnie z zapowiedzią Fenice i Europejskiego Centrum Szkoleniowego Anti-Aging Akademia Medycyny Estetycznej FAME staje się naukowym spotkaniem cyklicznym. W 2019 roku FAME odbędzie się 13 kwietnia w Hotelu Windsor w podwarszawskiej Jachrance

Ekspertem tej edycji będzie dr Rossana Castellana, znana w Polsce dermatolog z Triestu, dyrektor naukowy GPQ – producenta marki WiQo med. – oraz autorka bestsellerowego preparatu do zabiegów medycyny estetycznej: PRX-T33. Tym razem dr Castellana zaprezentuje autorskie metody łączone w holistycznym podejściu do odmładzania i korekcji twarzy u pacjentów 45+.  Do dyspozycji będzie miała wszystkie dostępne małoinwazyjne metody takie jak: peelingi, mezoterapia, wypełniacze, toksyna botulinowa, nici.

Trudne przypadki i nowości

Wzorem ubiegłego roku najtrudniejsze i najciekawsze przypadki pacjentów ekspertka wyłoni spośród zgłoszeń w kampanii edukacyjnej Misja Medycyna Estetyczna. To projekt firmy Fenice, promujący dobre praktyki i rzetelną wiedzę. Jego celem jest poprawa świadomości wśród społeczeństwa i minimalizacja rosnącej liczby powikłań w wyniku braku kompetencji i wykonywania zabiegów medycyny estetycznej przez osoby nieuprawnione.

Dr Castellana zaprezentuje ponadto najnowsze zabiegi marki WiQo med. takie jak PRX Lady – nieinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej, którego skuteczność potwierdzają wieloletnie doświadczenia z zabiegiem PRX-T 33. Inną nowością, której światową premierę obejrzeliśmy na tegorocznym paryskim kongresie IMCAS, jest peeling chemiczny REVERSE PEEL przeznaczony do leczenia melazmy, przebarwień pozapalnych oraz innego rodzaju hiperpigmentacji.

Na Śląskim Uniwersytecie  Medycznym zakończyło się badanie kliniczne na grupie ponad 20 pacjentów, a wyniki wskazują wyraźnie na duży potencjał terapeutyczny nowego peelingu REVERSE PEEL.

Spotkanie warsztatowe

Akademia Medycyny estetycznej FAME to przede wszystkim spotkanie warsztatowe przeznaczone dla lekarzy. Dr Castellana przeprowadzi zabiegi, szczegółowo analizując z uczestnikami wskazania i przeciwwskazania.

Jak co roku Fenice przygotowało dla uczestników FAME losowanie nagród w postaci zestawów zabiegowych oraz voucherów na kursy. Ilość miejsc na sympozjum jest ograniczona. Kluczowa jest kolejność zgłoszeń na imprezę. Szcegółowe informacj dostępne są na stronie https://szkolenia.fenice.pl/szkolenia/7703-2/

Źródło: Fenice


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>