Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

W dniach 24-26 lutego w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE).

Jak pisze w zaproszeniu na Kongres Barbara Walkiewicz-Cyrańska, prezes SLDE, organizatorzy, podobnie jak w latach ubiegłych, stawiają sobie wysoko poprzeczkę i dołożą wszelkich starań aby spotkanie spełniło oczekiwania uczestników pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

– Naszym celem jest promowanie w Polsce nowoczesnej, świadomej a zarazem bezpiecznej dermatologii estetycznej – pisze Barbara Walkiewicz-Cyrańska. Zapewnia, że Kongres będzie okazją do zapoznania się z nowościami na rynku, technikami zabiegowymi, nowymi trendami i kierunkami rozwoju tej dziedziny medycyny.

Portal rynekestetyczny.pl objął patronatem medialnym Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging organizowany przez Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Patronami medialnymi imprezy są także m. in. TVP i Polskie Radio.

W programie tegorocznego Kongresu SLDE, który rozpocznie się 24 lutego w stołecznym hotelu Marriott, znajdują się takie punkty jak: „Nowości w dermatologii estetycznej”, „Kosmetologia”, „Trudna okolica oka”, „Nowoczesne technologie w dermatologii estetycznej”, „Dolna część twarzy – techniki zabiegowe”, „Problemy naczyniowe w dermatologii estetycznej”.

Prelekcje poprowadzi liczne grono wykładowców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Przedstawiane będą tematy związane ze stosowaniem zaawansowanego sprzętu (np. laserów medyczych), materiałów (m. in. kwasu hialuronowego), czy technik zabiegowych.

Zarząd Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jak co roku, zaprasza uczestników Kongresu, także na galę, która odbędzie się w sobotę, 25 lutego. Podczas bankietu w warszawskim hotelu Victoria zapowiadany jest m. in. występ grupy wokalnej „Szafa Gra”.

Organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowanie imprezą, niż w zeszłym roku.

Przypomnijmy, że zeszłoroczny Kongres SLDE zgromadził ponad 1 tys. lekarzy. Wszystkich uczestników, czyli zarówno lekarzy, jak i przedstawicieli firm było blisko 1,5 tys. W kongresie w 2011 r. wzięło udział 65 wystawców. Wykłady prowadziło 46 prelegentów.


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>