Nowe stołeczne targi “beauty”: 2. edycja już w maju

Pierwsza edycja targów Estehetic Show dla branży „beauty” miała miejsce pod koniec listopada zeszłego roku (22-23.11) w Warszawie. Organizatorzy już zapowiadają powtórkę maju 2015 r.

Organizatorzy targów poinformowali, że listopadową edycję odwiedziło ponad 3 tys. osób z całej Polski. Liczą na to, że udany debiut zapewni temu wydarzeniu stałą i mocną pozycję w kalendarzu jesiennych i wiosennych spotkań targowych. Idea Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Beauty i Spa ESTHETIC SHOW to łączenie podczas jednego wydarzenia czterech segmentów branży „beauty”: kosmetykę, spa&wellness, medycynę estetyczną oraz biznes.

Podczas listopadowej edycji pierwszego dnia targów odbyły się dwie konferencje: Spa & Wellness oraz Medycyna Estetyczna. Drugiego dnia odwiedzający mogli wziąć udział w panelach Biznes oraz Kosmetologia.

Konferencja nt. medycyny estetycznej cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zakres kompetencji i uprawnień w tej dziedzinie to wciąż gorący temat. O możliwościach, jakie daje, opowiedzieli: dr Izabela Tilszer, dr Halina Brodecka, dr Piotr Niedziałkowski, dr Robert Krzysztof Mlosek oraz w duecie – dr Dorota Krzyżanowska-Gernand i kosmetolog Jan Bieniek.

Na targowej scenie głównej w ciągu dwóch listopadowych dni odbyły się mistrzostwa makijażu dla profesjonalistów, mistrzostwa szkół wizażu i stylizacji, prezentacja trendów w stylizacji paznokci, pokazy makijażu, warsztaty eksperymentu z kolorem, a nawet pokaz mody.

W sobotni wieczór (22 listopada) odwiedzający targi i wystawcy mieli okazję spotkać się w nieformalnej atmosferze na integracyjnym after party branży beauty w Klubie Jasna 1. Partnerami Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Beauty i Spa Esthetic Show były firmy: Nova Group (partner główny), Babor oraz Royx Pro.

Jak dowiedział się portal rynekestetyczny.pl kolejne stołeczne targi Esthetic Show planowane są w terminie 23-24 maja 2015 roku.

Źródło: Esthetic Show


Komentarze

  • Te targi to był totalny niewypał, 3 tys. osób? Tyle to na Beauty Forum przyszło, a nie na Estetic Show. Nie polecam. puchy, nudy…

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>