PTMEiAA: Nowości w medycynie estetycznej

W dniach 3-4 grudnia 2011 r. odbędzie się pierwsza z dwóch planowanych na rok akademicki 2011/2012 Konferencji Edukacyjno-Szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL (PSME), która poświęcona będzie nowościom w medycynie estetycznej i anti-aging.

W sobotę (3 grudnia) odbędzie się konferencja o charakterze teoretyczno-dyskusyjnym (sesje wykładów naukowych, panele dyskusyjne), natomiast w niedzielę (4 grudnia) będzie miała miejsce druga część konferencji teoretyczno-dyskusyjnej, sesja pokazów praktycznych oraz wystawa firmowa na sali wystawowej.

Uczestnikami konferencji będą lekarze, członkowie PTMEiAA oraz słuchacze PSME PTL. W roku akademickim 2011/2012 w zajęciach PSME PTL uczestniczy 170 osób. Słuchacze PSME PTL nie płacą opłaty konferencyjnej. Organizatorzy spodziewają się ogółem około 270-300 uczestników.

Miejscem konferencji będzie Aula Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Korekcja twarzy: moda na “zachodni” wygląd

Moda na "zachodnie" rysy twarzy sprawiła, że w Korei Południowej coraz trudniej jest znaleźć kobiety, których nie dotknął skalpel - pisze "The New York Times".  

Zamknij