40. Jubileuszowy Kongres i Targi LNE

Jesienny Kongres i Targi LNE  odbędą się w dniach  9-10 listopada. – Będziemy wspólnie świętować piękny jubileusz: 40. edycję wydarzenia – podkreślają organizatorzy. To jedna z najważniejszych imprez kosmetologicznych w roku. Do poniedziałku (2.09) można skorzystać z 40-procentowego rabatu na bilety i karnety

W trakcie kongresowego weekendu branża “beauty” spotyka się w hali Expo Kraków, by rozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed profesjonalistami, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz poznawać nadchodzące trendy.

Udział w Kongresie i Targach LNE to szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży – zachęcają organizatorzy. Przekazują też ważną praktyczną informację. Sprzedaż biletów i karnetów na 40. Kongres i Targi LNE rusza już w sobotę (31.08) i zaczyna się od akcji “Happy Days”. Tylko w dniach od 31 sierpnia do 2 września można kupić bilet lub karnet 40% taniej.

Rekordowa frekwencja

Rok temu w jesiennej edycji konferencji i targów padły znowu rekordy frekwencyjne. Może to oznaczać, że branża „beauty” wciąż dynamicznie się rozwija.

W ciągu dwóch listopadowych dni zeszłego roku (17–18.11) halę Expo Kraków odwiedziło 11 tys. osób, spośród których ponad 8 tys. wzięło udział w sesjach edukacyjnych. Do tego dodać należy długą listę 200 wystawców, prezentujących ponad 500 polskich oraz światowych marek i mamy liczby, które świadczą o dużej skali tego wydarzenia.

W kongresowy weekend w 2018 r. odbyło się aż 8 sesji edukacyjnych: sesja główna (kosmetologia, healthy-aging, medical beauty), biznes i komunikacja, make-up, trychologia estetyczna, nails of the future, podologia, sesja specjalna: makijaż permanentny oraz kosmetologia w praktyce: pokazy firmowe. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także szkolenia masterclass: biznesowe z Izabelą Makosz, psychologiczne z Katarzyną Miller oraz z make-upu z Filipem Novakiem z Czech. Nie inaczej ma być w tym roku.

Kongres się rozwija

Dynamiczny rozwój branży to także nieustanne zmiany w zakresie tematycznym i formule kongresu. Tej jesieni wprowadzamy wiele inspirujących nowości – zapowiadają organizatorzy jubileuszowej 40. edycji Kongresu i Targów LNE. Dodają, że nowe formuły sesji stawiają w 100 procentach na praktykę gabinetową i biznesową. Dzięki temu uczestnicy mają poznawać gotowe rozwiązania, które z łatwością wdrożą do codziennej pracy zaraz po kongresie.

Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia odbędą się następujące sesje: GŁÓWNA – advanced beauty med & science, praktyka własna, trend reports; BIZNES I ROZWÓJ OSOBISTY; MEDICAL BEAUTY – fokus na praktykę (limitowana liczba karnetów z dostępem do sesji medical beauty – 300 miejsc); PODOLOGIA – rentowny gabinet; STYLIZACJA – nails & lashes; STYLIZACJA – make-up; EDU – specjalizacja i start w biznesie; MAKIJAŻ PERMANENTNY; TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA; KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE – premierowe zabiegi.

W programie nie zabraknie też popularnych warsztatów z zakresu biznesu, makijażu oraz medical beauty, natomiast część wystawiennicza Kongresu i Targów LNE to tym razem ponad 230 wystawców – polskie i światowe firmy z branży “beauty”. Odwiedzający targi mogą zapoznać się z ofertą ponad 600 marek, które znajdą na stoiskach w dwóch halach targowych.

Źródło: rynekestetyczny/LNE


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>