41. Kongres i targi LNE odwołane

Jesienny 41. Kongres LNE został w całości odwołany. Niestety nie odbędzie się też online. Miał odbyć się w dniach 14-15 listopada w Hali Expo w Krakowie, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną stało się to niemożliwe. Organizatorzy byli zmuszeni odwołać też internetowe wydanie kongresu

Z przykrością informujemy, że z uwagi na wyjątkową sytuację w kraju spowodowaną drugą falą pandemii COVID-19 oraz związane z tym obostrzenia, jesteśmy zmuszeni zrezygnować z organizacji jesiennej edycji 41. Kongresu i Targów LNE stacjonarnie i online – czytamy w oficjalnym komunikacie organizatorów wydarzenia.

Jak piszą bardzo czekali na jesienne spotkanie, jednak w tej bezprecedensowej i niezwykle trudnej sytuacji jego organizacja w sposób zapewniający uczestnikom, wykładowcom oraz wystawcom bezpieczeństwo i komfort stała się niemożliwa.

Kiedy kolejny kongres

Organizatorzy mają nadzieję, że już wkrótce będą mogli zaproponować nowe rozwiązania i projekty. – Które pomogą nam wspólnie rozwijać branżę “beauty”, a kiedy to będzie możliwe spotkać się na żywo w tak lubianej formule – piszą.

Warto dodać, że  osoby, które kupiły karnety i bilety na 41. Kongres i Targi LNE mogą zrealizować je podczas kolejnego wydarzeniu lub wykorzystać na zakup w sklepie LNE. Możliwy jest również zwrot środków.

Na temat możliwego terminu następnej imprezy organizatorzy nie chcą się wypowiadać. – Na ten moment trudno coś powiedzieć. Zobaczymy, co będzie się działo – odpowiadają. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wydarzenie wstępnie planowane jest na wiosnę 2021 r.

Ważne wydarzenie w branży

Warto przypomnieć, że jubileuszowa, 40. edycja Kongresu i Targów LNE, która odbyła się w listopadowy weekend w 2019  r. (9-10.11) w hali Expo Kraków zgromadziła – według danych od organizatorów – ponad 11 tys. uczestników z czego 8,5 tys. osób wzięło udział w sesjach edukacyjnych. Odbyło się 10 sesji edukacyjnych. Do tego trzeba dodać 220 wystawców, prezentujących ponad 600 polskich i światowych marek kosmetycznych.

Kongresy i Targi LNE to jedne z ważniejszych spotkań dla profesjonalistów z branży kosmetologicznej i kosmetycznej, łączące szeroką na rynku ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat prezentują standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce.

Źródło: LNE/rynekestetyczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Powstała definicja medycyny estetycznej

Podczas spotkania środowisk lekarskich i prawniczych w siedzibie Naczelnej Rady Lekarskiej w Warszawie, po długich obradach udało się uzgodnić definicję medycyny estetycznej. Oficjalnie uznana przez...

Zamknij