Lux Med z estetyczną placówką

Grupa Lux Med, znana sieć przychodni medycznych, w maju otworzyła w stołecznym Marriocie placówkę Profemed Medycyna Estetyczna. – Decyzja o otwarciu estetyki okazała się bardzo trafna – stwierdza w rozmowie z portalem rynekestetyczny.pl Elżbieta Gozdecka, która stanęła na czele nowego projektu Lux Medu

Elżbieta Gozdecka, szefowa Profemed Medycyna Estetyczna przyznaje w rozmowie z portalem rynekestetyczny.pl, że tego typu przedsięwzięcia wymagają sporych nakładów. Dodaje, że większość kosztów stanowi wysokiej jakości nowoczesny sprzęt.

Jak się dowiadujemy w nowej placówce można zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, rozprawić się z nadpotliwością, zlikwidować zmarszczki, uzyskać efekt odmłodzenia, wykorzystując działanie lasera oraz wyszczuplić za pomocą nowoczesnych technologii a nawet dobrać bieliznę korygującą. Można również skorzystać z kompleksowej oceny kondycji skóry, co pozwoli zaplanować odpowiednie zabieg, a także systematycznie kontrolować efekty stosowanych terapii.

Do dyspozycji klientów jest nawet minibiblioteczka z poradnikami z różnych dziedzin oraz szeroka gama profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych do domowej pielęgnacji. Jak zapewniają nas w Profemedzie, specjaliści w placówce dostosowują proces terapeutyczno-zabiegowy do indywidualnych potrzeb każdego, zgłaszającego się do placówki pacjenta. Starają się przy tym dostrzec i skorygować wiele aspektów życia.

Kto jest kim w nowej placówce

Na czele nowego projektu Lux Medu stanęła Elżbieta Gozdecka, która od 15 lat związana jest z branżą medyczną. Szefowa Profemedu w Lux Medzie jest od 2008 r. Wcześniej pracowała w Centrum Medycznym LIM. Posiada wykształcenie medyczne, prawnicze, managerskie.

W skład zespołu wchodzą lekarze, kosmetolodzy, specjaliści od akupunktury, osteopatii, fizjoterapii, masażu, a także psychoterapeuci, psychoseksuolog, psychodietetycy, a nawet wizażystka i brafitterka. Jak tłumaczy nam Elżbieta Gozdecka Centrum Profemed postawiło na sprawdzonych, a przede wszystkim bardzo empatycznych lekarzy, dla których problem pacjenta stanowi wyzwanie. – Nie jest tylko szybką możliwością zarobienia pieniędzy – podkreśla.

W placówce pracuje 9 lekarzy, którzy realizują wszystkie procedury medyczne dostępne w centrum: dr  Ewa Rybicka (pełna gama zabiegów medycyny estetycznej), dr Jowita Dejewska (głównie specjalizuje się w zabiegach laseroterapii), dr n med.  Anna Maria Wasilewska (spektrum jej zainteresowań to zabiegi rewitalizujące skórę oraz opóźniające procesy starzenia), dr n. med. Beata Pander (ekspert w zakresie zabiegów mezoterapii i wolumetrii), dr Marzena Kulig (ekspert w zakresie liftingów z użyciem nici 4D Barb), dr Ewa Banuła Pyka (stawia na mezoterapię igłową oraz zabiegi chemicznego złuszczania naskórka), dr Elżbieta Zdanowska (doskonale czuje się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej na zmarszczki, ale też w leczeniu bruksizmu oraz w mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego), dr Zbigniew Gołofit (z racji tego że jego specjalizacją jest chirurgia naczyniowa lekarz czuje się doskonale w zamykaniu naczynek na twarzy i  kończynach oraz we wszystkich zabiegach laserowej ablacji).

Psychologia estetyczna

Dzisiejsze tempo życia, nadmiar obowiązków i nieustanna ocena, jakiej poddaje ludzi otoczenie, sprawiają, że mogą czuć się zestresowani, zagubieni i wyobcowani. To ogromny problem, niestety często niedoceniany. Jak wyjaśniają w Profemed ideą placówki jest przywracanie równowagi między tym, co wewnętrzne, a tym, co zewnętrzne.

Szeroka gama zabiegów jak również ogromna dbałość  o potrzeby psychiczne pacjentek procentują coraz większą liczbą zadowolonych  klientek, które polecają naszych lekarzy i kosmetologów swoim bliskim – mówi nam Elżbieta Gozdecka. Jak informuje w Centrum Profemed pracuje 6 psychologów z uprawnieniami do prowadzenia life coachingu, którzy każdego dnia pomagają pacjentkom zmierzyć się z ich życiowymi  problemami.

Często okazuje się, że pacjentka bardziej niż zabiegu upiększającego potrzebowała szczerej rozmowy ze specjalistą, który pomógł jej odnaleźć wewnętrzny potencjał oraz wydobyć pewność siebie, która ma magiczne działanie na otoczenie – tłumaczy nam szefowa nowej placówki Lux Medu.

Chirugia plastyczna od września

Jak informuje nas Elżbieta Gozdecka do tej pory klienci mieli możliwość korzystania z chirurgii plastycznej w Szpitalu Lux Med przy ulicy Puławskiej. Nowa placówka powstała m. in. dlatego, że wiele osób pytało o możliwość skorzystania z mniej inwazyjnych zabiegów w wydzielonym na te potrzeby centrum.

Profemed skupia się więc głównie na zabiegach innych, niż chirurgiczne, jednak okazało się, że pacjentki chciałyby mieć możliwość skorzystania w jednym miejscu także z konsultacji chirurga plastyka.

Stąd od września przewidujemy taką usługę w naszym centrum – zapowiada Elżbieta Gozdecka


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>